چطور در اکسپوی دبی 2021 شرکت کنیم؟

اکسپوی دبی 2021

اکسپوی دبی 2021 با شکوه هر چه تمام در مهرماه افتتاح می شود اما علاقه مندان به شرکت در این رویداد کم نظیر دنیای فناوری و نوآوری چطور می توانند خود را مهیای حضور در این نمایشگاه کنند.

به گزارش کاماپرس، اگر خواستار شرکت در نمایشگاه اکسپوی دبی هستید از هم اکنون باید در فکر تهیه ویزا باشید. در مقطع زمانی برگزاری این رویداد که از مهرماه 1400 تا فروردین 1401 ادامه خواهد داشت می توان به صورت انفرادی یا با تورهای ویژه ای که توسط آژانس های گردشگری تدارک دیده می شود به دبی سفر و در این نمایشگاه حضور پیدا کرد اما در هر دو صورت نیازمند ویزا هستید.

ویزای دبی انواع مختلفی دارد اما شاید برای بسیاری از ایرانی ها که خواستار بازدید از اکسپوی دبی 2021 باشند بهترین نوع ویزا، ویزای توریستی یک بار ورود باشد.

بازدید از اکسپوی دبی 2021 با ویزای توریستی

ویزای توریستی دبی در انواع  دو هفته ای (چهارده روزه)، یک ماهه و سه ماهه بسته به تقاضای شما و موافقت مسئولان اماراتی صادر می‌شود. اگر بخواهید ویزای خود را تمدید کنید امکان تبدیل ویزای یک ماهه به دوماهه با مراجعه به اداره مهاجرت و پرداخت عوارض تمدید وجود دارد.

در صورتی که بخواهید به صورت شخصی به دبی سفر و اکسپوی دبی را بازدید کنید باید یک شخصیا شرکت معتبر در دبی کفیل شما شود به این معنی که ضمانت شما را به عهده بگیرد. این کار عموما توسط خطوط هوايی، هتل‌ها و آژانس‌های گردشگری انجام می‌شود و به همین علت آژانس‌های مسافرتی از کلیه مسافران دبی ضمانت اخذ می‌کنند.

اگر برای سفر به دبی در ایام برگزاری اکسپوی دبی 2021 ، روش دوم یعنی خرید تور اختصاصی از آژانس های گردشگری را انتخاب کنید مراحل اخذ ویزا توسط آژانس انجام می شود و شما تنها ضمانت های لازم را در اختیار آژانس مورد نظر قرار می دهید.

فراموش نکنید که مدت اعتبار ویزای توریستی امارات ۱۴ روز است؛ به عبارت دیگر، مسافر ملزم است که قبل از اتمام تاریخ اعتبار ویزا به این کشور ورود کند. همچنین، مسافر می‌تواند پس از ورود به کشور امارات فقط ۱۴ روز در آن کشور اقامت داشته باشد و در صورت تاخیر مسافر مشمول جریمه خواهد شد. ضمنا یادآوری این نکته ضروریست که زنان مجر و پسرانی که ویزای آن‌ها به واسطه صدور ویزای همراهشان صادر شده است، بدون همراه خود نباید به دبی وارد شوند؛ در غیر اینصورت جریمه سنگین و حتی زندان در انتظار آن‌ها خواهد بود.

اخبار مرتبط را بخوانید:

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار و گزارش های مهم روز، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام

بلیت هواپیما
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

1 دیدگاه برای “چطور در اکسپوی دبی 2021 شرکت کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.