قیمت روز تورهای اروپایی

از کلیساها و بناهای قرون وسطایی گرفته تا بارقه‌های نبوغ و تکنولوژی را می‌توان در اغلب شهرها و کشورهای اروپایی تماشا کرد. شرایط سفر به اروپا با توجه به فصل‌ها و مناسبت‌ها برای گردشگران تغییر می‌کند. آگاهی از قیمت روز تورهای اروپایی به افراد کمک می‌کند تا برای این سفر مهیج برنامه‌ریزی دقیق‌تری داشته باشند.

قیمت روز تورهای ترکیبی اروپا 1402

تور  اقامت ایر لاین  هتل  قیمت یورو
استانبول 6روز ماهان  5ستاره € 790
مادرید و بارسلونا 8روز ترکیش  4ستاره € 1,890
زوریخ و لوگانو 8روز ترکیش 4ستاره € 1,890
پاریس 8روز ترکیش 5ستاره € 2,090
کرواسی 10روز ترکیش  5ستاره € 2,190
فرانسه و ترکیه 11روز ترکیش 4ستاره € 2,590
فرانسه و ترکیه 11روز ترکیش 5ستاره € 2,590
فرانسه و قطر 11روز قطر ایرویز 5ستاره € 2,890
دور کشور سوئیس 13روز ترکیش 4ستاره € 3,290
دور کشور سوئیس 13روز ترکیش 5ستاره € 3,290
پرتغال و اسپانیا 14روز ترکیش 4ستاره € 3,390
دور کشور ایتالیا 14روز ترکیش 4ستاره € 3,390
سوئیس و ایتالیا 15روز ترکیش 4ستاره € 3,990

 

 

 

 

کرمان موتور شیراز
  • به مبالغ داخل جدول مبلغ 49 میلیون و نهصد هزار تومان نیز اضافه می‌شود.

قیمت روز تور فرانسه 1402

تور  اقامت ایر لاین  هتل  قیمت یورو
پاریس 8روز ترکیش  5ستاره € 2,090
فرانسه ترکیه 11روز ترکیش  4ستاره € 2,590
فرانسه ترکیه 11روز ترکیش  5ستاره € 2,590
فرانسه قطر 11روز قطرایرویز 5ستاره € 2,890
  • به مبالغ داخل جدول مبلغ 49 میلیون و نهصد هزار تومان نیز اضافه می‌شود.

 

قیمت روز تور سوئیس 1402

تور  اقامت ایر لاین  هتل  قیمت یورو
زوریخ لوگانو 8روز ترکیش  4ستاره € 1,890
دور سوئیس 13روز ترکیش 4ستاره € 3,290
دور سوئیس 13روز ترکیش 5ستاره € 3,290
سوئیس ایتالیا 15روز ترکیش 4ستاره € 3,990

 

 

 

 

  • به مبالغ داخل جدول مبلغ 49 میلیون و نهصد هزار تومان نیز اضافه می‌شود.

قیمت روز تور اسپانیا

تور  اقامت ایر لاین  هتل  قیمت یورو
مادرید بارسلونا 8روز ترکیش  4ستاره € 1,890
پرتغال اسپانیا 14روز ترکیش  4ستاره € 3,390

 

  • به مبالغ داخل جدول مبلغ 49 میلیون و نهصد هزار تومان نیز اضافه می‌شود.

 

قیمت روز تور اسپانیا

اسپانیا ترکیبی از جاذبه‌های مختلف گردشگری است که هر نوع سلیقه‌ای را می‌تواند مدهوش خود کند. امکان مشاهده و بازدید از جاذبه‌های فرهنگی، تاریخی، هنری و طبیعی در کنار جاذبه‌های تفریحی همچون تفریحات ساحلی، غذاهای اصیل و کارناوال‌های شادی در این کشور فراهم است. اسپانیا هم یک کشور مدیترانه‌ای با ساحل‌های مرسوم این کشورها و هم کشوری با ساحل‌هایی رو به اقیانوس اطلس است. به همین دلیل در تمام طول سال آب و هوای مناسبی را برای گردشگران فراهم می‌آورد.

هر یک از شهرهای اسپانیا جاذبه‌های خاص خود را دارند. شما می‌توانید به بارسلون یا مادرید بروید تا از جاذبه‌های تاریخی و موزه‌های این شهرها بازدید کنید و یا اینکه ترجیح بدهید به جزایر قناری مسافرت کرده و از ساحل و طبیعت سحرانگیز آن در کنار کوه‌های آتشفشان لذت ببرید.

اسپانیا کشور ایده آل برای توریست‌هاست. مردم این کشور تا دیروقت بیدار هستند و مراکز خدماتی چون رستوران‌ها، بارها، کلوپ‌ها و کافه‌ها همیشه باز هستند. اگر به این تفریح‌ها علاقمندید، می‌توانید گرانادا را برای سفر انتخاب کنید و یا اینکه به اندلس سفر کرده و از این شهر با خانه‌های سفید و غذاهای محلی مدیترانه‌ای لذت ببرید.

این کشور به دلیل موقعیت خاص جغرافیایی دارای آثار باستانی، تاریخی و مذهبی از دوره های مختلف است. آثاری از دوره‌های روم باستان، کلیساهای قرون وسطی و مساجد مربوط به دوره اسلامی در اکثر شهرهای اسپانیا همچون بارسلون، اندلس، کوردوبا و گرانادا قابل بازدید است.

قیمت تور اسپانیا-کاماپرس

قیمت روز تور پاریس

پاریس یکی از مقاصد اصلی گردشگری در جهان است که به عنوان شهر عشاق هر ساله  میزبان بیش از 60 میلیون نفر گردشگری است که فرانسه و این شهر را برای سفر انتخاب کرده اند. پاریس در سال 2022 نیز به عنوان بهترین شهر جهان انتخاب شده و در این شهر امکانات بسیار خوبی برای گردشگران فراهم شده است.

جدای از جاذبه‌های گردشگری مشهور این شهر همانند برج ایفل، موزه لوور و شانزه لیزه که هر کدام نیاز به حداقل یک روز زمان برای دیدن دارند، پاریس شهر کلیساهای زیبا، کاخ‌های بزرگ و محلاتی است که هر یک از آن‌ها می‌توانند یک دلیل اصلی برای هر مسافرتی باشند.

از جمله مهم‌ترین کلیساهای تاریخی پاریس می‌توان به کلیسای معروف نوتردام برای ادبیات دوستان، کلسیای سکره کور و کلیسای سنت شاپل اشاره کرد. موزه لوور نیز تنها موزه در پاریس نیست و پارس شهر موزه‌های ارزشمند است. موزه‌ انولید به عنوان موزه جنگ پاریس و آرامگاه ناپلئون بناپارت در کنار موزه‌های اورسای، پمپیدو و هنرهای زیبا بخش اعظمی از داشته‌های پاریس را در خود جای داده‌اند. در کنار موزه‌ها، کاخ‌های ورسای، اپرا گارنیه، پله رویال و قلعه کونسیرژوری نیز قابل بازدید هستند.

اگر به پارس سفر کردید، محلات زیبا و متفاوت این شهر را نیز از دست ندهید. شانزه لیزه معروف، مون پارت با کافه‌های رنگارنگ و محله تاریخی لاتین از جمله مکان‌هایی هستند که باید در پاریس ببینید.

قیمت تور پاریس-کاماپرس

قیمت روز تور کرواسی

کرواسی یکی از کشورهای تاریخی اروپاست که برای علاقمندان به گردشگری فرهنگی و تاریخی بسیار جذاب است. در کنار تاریخ، طبیعت بکر این کشور نیز سالانه میزبان میلیون‌ها گردشگر از نقاط مختلف دنیاست. کرواسی یک کشور ساحلی نیز هست و شهرهای مختلف کرواسی دارای ساحل و لنگرگاه‌های بسیار زیبایی هستند که هر بیننده‌ای را محسور می‌کند.

زاگرب پایتخت کرواسی و معروف‌ترین شهر این کشور از نظر گردشگری است. زاگرب شهر خانه‌های زیبا و تاریخی است و بسیاری از محلات آن یادگارهایی از دوران شوروی دارند. باغ وحش زاگرب از نظر تاریخی و گونه‌های جانوری یکی از معروف‌ترین باغ وحش‌های جهان است و این شهر یک بازار محلی بسیار بزرگ و پرازدحام و در عین حال زیبا به نام دولاس دارد. کلیسای جامع زاگرب و موزه عجیب شکست عشقی نیز جزو جاذبه‌های گردشگری این شهر هستند.

علاوه بر زاگرب، کرواسی کشور جزیره ها و بندرهاست. مجمع الجزایر کورناتی که شامل 89 جزیره پراکنده می‌شود، گل سرسبد جاذبه‌های کرواسی است. ساحل زیبای شاخ طلایی نیز یکی از مکان‌های گردشگرپذیر کرواسی است. شهرهای کورکولا، رووینی و تروگیر سه شهر بندری کرواسی هستند که در واقع نیمه جزایری هستند که شهر در میان و روی آب بنا نهاده شده است. تمام این شهرها دارای هتل‌ها و رستوران‌های فراوان و تفریحات ساحلی و شهری هستند که برای گردشگران بی‌شمار کرواسی مهیا شده‌اند.

در صورتی که مکان‌های خلوت‌تر را ترجیح ‌می‌دهید و دوست دارید در سکوت و آرامش از طبیعت زیبای کرواسی لذت ببرید، می‌توانید به شهر تاریخی سیبنیک مسافرت کنید. این شهر توسط یونسکو نیز ثبت شده است و می‌تواند یک مکان مناسب برای تفریح و استراحت باشد.

قیمت تور کرواسی-کاماپرس

قیمت روز تور مجارستان

مجارستان یک کشور در مرکز اروپا و یکی از کشورهایی است که هر ساله گردشگران زیادی را به سوی خود جذب می‌کند. بدون شک اولین گزینه در سفر مجارستان، پایتخت این کشور و شهر تاریخی بوداپست است. بوداپست شهری است که بسیاری آن را از فیلم‌های مربوط به جنگ جهانی دوم می‌شناسند اما قدمت این شهر و تاریخ آن بسیار فراتر از قرن‌های اخیر است.

گذر رود دانوب از این شهر الهام بخش بسیاری از شاعران و نویسندگان در طول تاریخ بوده و در کنار این رود، ساختمان‌ها، کاخ‌ها و قلعه‌های بسیار عظیمی بنا نهاده شده است که می‌تواند در سفر به این شهر مورد بازدید قرار بگیرد. ساختمان پارلمان، قلعه بودا یا کاخ سلطنتی و قصر کوارتر تنها چند نمونه از این ساختمان‌های باعظمت بوداپست هستند. در کنار این‌ها بازار بزرگ این شهر با معماری خاص خود، اپرای ملی مجارستان، موزه ملی و کلیسا‌های تاریخی به این شهر قدمت و عظمت داده‌اند.

علاوه بر بوداپست، شما در سفر به مجارستان می‌توانید از سایر جاذبه‌های طبیعی مانند چشمه‌های آب‌گرم نیز بازدید کنید. برای نمونه می‌توان به دریاچه هویز اشاره کرد. این دریاچه دارای خاصیت درمانی است و آب آن از صدها چشمه زیر دریاچه تامین می‌شود. ترکیبی از رادون، نمک‌های منیزیم، پتاسیم، کلسیم، کربنات‌های هیدروژن، ید و چند ریزمولکول دیگر، آب این دریاچه را به آبی جادویی تبدیل کرده است. روستای تاریخی لیلافورد نیز دارای چشمه آب‌گرم معروفی است.

دریاچه بالاتون یا مروارید مجارستان، شهر پچ، روستای هولوکو و روستای تاریخی تیهانی نیز هر ساله میزبان میلیون‌ها گردشگری هستند که به مجارستان سفر می‌کنند.

قیمت تور مجارستان-کاماپرس

قیمت روز تور اتریش

اتریش یکی از کشورهای مرکزی اروپاست و به دلیل قرار گرفتن در دامنه‌های کوه آلپ، در بین گردشگران به کشوری با طبیعت سحرانگیز معروف است. وین، پایتخت این کشور و در عین حال پایتخت موسیقی جهان نیز هست. یکی از دلایل شهرت وین، موسیقی و تاریخی است که در جای جای این شهر قدیمی دیده می‌شود.

تمام گردشگرانی که به اتریش سفر می‌کنند وین را جزو مقاصد خود قرار می‌دهند. تالارهای عظیم و سالن‌های بزرگ و زیبای موسیقی این شهر در جهان بی نظیر هستند. موزه هنر این شهر نیز برای تمامی گردشگران از جمله علاقمندان به موسیقی جذابیت خاصی خواهد داشت. از دیگر آثار تاریخی این شهر می‌توان به قصر هافبرگ اشاره کرد. وین، شهر غذاهای خوشمزه و قهوه نیز هست و بدون شک باید به رستوران‌ها و کافه‌های مشهور این شهر نیز سری بزنید.

اتریش به دلیل قرار گرفتن در منطقه کوهستانی زمستان‌های پربرفی دارد و همین موضوع سبب شده است که گردشگری زمستانی نیز در این کشور رواج داشته باشد. از معروف‌ترین مقاصد زمستانی وین می‌توان به روستانی آنتون آم آلبرگ اشاره کرد که میعادگاه اسکی بازان و علاقمندان به ورزش‌های زمستانی است. همچنین شهر کوچک بد گستین نیز علاوه بر داشتن امکانات اسکی، به دلیل داشتن چشمه‌های آب‌گرم و درمانی فراوان در تمام فصول سال میزبان گردشگران است.

در سفر به اتریش باید به دریاچه ورث نیز سری بزنید. این دریاچه در کنار شهر کرینثیا قرار گرفته است. علاوه بر ورزش‌های آبی روی دریاچه و غارنوردی، بازدید از آثار تاریخی و کلیساهای ‌این شهر نیز خالی از لطف نخواهد بود.

 

قیمت روز تور چک

جمهوری چک یکی از کشورهای اروپای شرقی است و آثار زیاد به جا مانده از دوره اتحاد جماهیر شوروری در این کشور به تنهایی می‌تواند یک جاذبه تاریخی برای گردشگران باشد. هزینه مسافرت به این کشور پایین‌تر از کشورهای اروپای مرکزی و غربی است و مردم چک خون گرم و مهمان‌دوست هستند.

پراگ به عنوان پایتخت جمهوری چک یکی از اصلی‌ترین مقصدهای گردشگری در این کشور است. پراگ یکی از  شهرهای گردشگرپذیر اروپاست و توسط یونسکو نیز ثبت شده است. آثار تاریخی این شهر دوره های مختلف اروپا را شامل می‌شود و ساختمان‌هایی به سبک‌های گوتیک، دوره رنسانس و دوره کمونیستی در این شهر قابل بازدید هستند.  یکی از جاذبه‌های تاریخی این شهر پلی به نام چارلز است که روی آن 30 مجسمه عصر باروک قرار گرفته‌اند. قلعه پراگ، باغ‌های پترین و محلات سنگفرش این شهر تاریخی، همواره شلوغ و مملو از گردشگر هستند.

علاوه بر پراگ، شهر دانشگاهی برنو، شهر کارگری استراوا، شهر بوهمی پلزن و شهر دانشگاهی اولوموتس قدمت کشور چک را به رخ می‌کشند. بیشتر شهرهای چک سنگ فرش بوده و برای پیاده روی و قدم زدن طراحی شده‌اند. از آنجمله می‌توان به شهر کالووی واری اشاره کرد که رودی همچون کمربندی زیبا آن را احاطه کرده و به راحتی می‌توان در داخل شهر قدم زده و از زیبایی‌های آن لذت برد.

قیمت روز تور سوئیس

سوئیس یکی از کشورهای دامنه رشته کوه آلپ است و در مرکز اروپا واقع شده است. این کشور زمستان‌های زیبایی دارد و به کشور گردشگری زمستانی نیز معروف شده است. اگرچه جاذبه‌های این کشور فقط به زمستان محدود نمی‌شود و آثار تاریخی و فرهنگی و جاذبه‌های تفریحی آن بسیار زیاد است. سوئیس کشور شکلات نیز هست و یک مقصد خوشمزه برای عاشقان شیرینی و شکلات است.

زوریخ بزرگ‌ترین شهر سوئیس است و قطب اقتصادی این کشور و اروپا محسوب می‌شود. شما با اقامت در این شهر و با طی مسافت 45 دقیقه‌ای با قطار می‌توانید از آبشار معروف راین بازدید کنید. همچنین ژنو نیز دومین شهر بزرگ سوئیس و یکی از مقاصد اصلی گردشگری در این کشور است. اگرچه هزینه اقامت و سفر به این شهر بالاتر از بیشتر شهرهای اروپایی است. این شهر یک شهر بین المللی است و به همین دلیل جذابیت‌های خاص خود را دارد. بیشتر سازمان‌های بین المللی همانند سازمان ملل، صلیب سرخ و سازمان بهداشت جهانی در این شهر قرار گرفته‌اند.

اگر به آرامش نیاز دارید، پیشنهاد می‌کنیم که به شهر زرمات سفر کنید. علاوه بر داشتن زیبایی‌های طبیعی، تفریح‌های بی‌شمار ورزشی، در این شهر هیچ ماشینی حق تردد ندارد. به همین دلیل زرمات برای استراحت و تفریحات سالم یک شهر ایده آل محسوب می‌شود.

قیمت تور سوئیس-کاماپرس

قیمت روز تور آلمان

آلمان تنها کشور در اروپاست که زمانی دو بخش شرقی و غربی داشته و به همین دلیل در دو قسمت مختلف این کشور شما می‌توانید آثار تاریخی و معماری کاملا متفاوتی ببینید. مردم آلمان به خونگرمی مردم کشورهای اروپای شرقی نیستند اما دارای نظم و رفتار بسیار خوبی در برخورد با گردشگران هستند.

از جمله مناطق گردشگری مشهور در آلمان می‌توان به شهر لایپزیگ اشاره کرد. این شهر علاوه بر طبیعت زیبا، بنای تاریخی نبرد ملل را که یادآور نبرد معروف لایپزیگ است در خود جای داده است. همچنین شهر تاریخی بامبرگ نیز یکی دیگر از شهرهای کوچک و تاریخی آلمان است که با رستوران و کافه‌های خیابانی خود بهشت گردشگران محسوب می‌شود.

کوه زوگسپیتزه نیز در بالای شهر گارمیش واقع شده است و یک مکان توریستی برای گردشگران زمستانی است که به اسکی و سایر ورزش‌های زمستانی علاقه دارند. در صورتی که سوار تله کابین بلند این منطقه شود، می‌توانید چهار کشور اروپایی را به صورت همزمان ببینید.  لیندو نیز یک شهر کوچک است که به صورت جزیره‌ای روی آب قرار گرفته و تنها راه سفر زمینی به آن از طریق یک پل است. این بندرگاه زیبا، یک شهر تاریخی است که خانه‌ها و محلات بسیار زیبایی دارد.

بازارهای کریسمس آلمان نیز معروفند و هر ساله در روزهای کریسمس گردشگران زیادی را به سوی خود می‌کشند. بهترین بازار کریسمس آلمان در شهر نورنبرگ قرار دارد اما در سراسر این کشور می‌توان از این بازارها دیدن کرد.

قیمت روز تور ایتالیا

کشور چکمه شکل ایتالیا نیز یک کشور مدیترانه‌ای و جزو کشورهای گرم اروپاست. به همین دلیل هر ساله گردشگران بی‌شماری را از نقاط مختلف دنیا میزبانی می‌کند. بیشتر قسمت‌های این کشور ساحلی هستند و طبیعت محسورکننده آن به همراه آثار معروف تاریخی و غذاهای خوشمزه ایتالیایی این کشور اروپایی را در جهان بی‌نظیر کرده است. به  همین دلیل ایتالیا مقصد اول گردشگری برای کسانی است که غذا در اولویت اولشان قرار دارد. این کشور مهد پیتزا و اسپاگتی است و بدون شک خوشمزه‌ترین پیتزاهای جهان را فقط در ایتالیا می‌توانید بچشید. رستوران‌های متعدد قدیمی و مدرن در شهرهای مختلف این کشور از گردشگران با غذاهای محلی پذیرایی می‌کنند.

رم باستانی‌ترین شهر ایتالیا و یادگاری از این امپراطوری بزرگ دنیاست. آثار تاریخی زیادی همچون کولوسئوم رم میزبان گردشگران هستند. کلیسای سانتا مارینا، میدان رومن فروم و قلعه سنت آنجلو از دیگر آثار این امپراطوری عظیم هستند. همچنین شهر میلان نیز همانند رم یک شهر تاریخی با جاذبه‌های گردشگری است. کلیساها و قلعه‌های تاریخی این شهر زیبا هستند اما هنردوستان نیز بدون شک از تالار بسیار زیبای تئاتر آلا اسکالا بازدید می‌کنند.

همچنین در سفر به ایتالیا نباید ونیز را از یاد برد. این شهر رمانتیک روی آب، جزو 10 شهر برتر گردشگری در جهان است. زیبایی‌های ونیز باعث می‌شود که بسیاری از مردم این شهر را برای سفر ماه‌عسل انتخاب کنند اما آثار تاریخی و موزه‌های این شهر نیز بی نظیر هستند.

قیمت روز تور پرتغال

شاید بتوان پرتغال را جنوبی‌ترین کشور اروپا نامید. آب و هوای این کشور گرم و بهشت گردشگرانی است که گذراندن وقت در کافه ها، بارها و ساحل‌ها را دوست دارند. پرتغال یک کشور با شهرهای رنگی و سرشار از هنر است. همین زیبایی ظاهری می‌تواند یک دلیل محکم برای سفر به این کشور باشد.

لیسبون پایتخت پرتغال و یکی از مقاصد گردشگری این کشور است. بیشتر محلات این شهر سنگ فرش شده و علاوه بر هنری که روی دیوارها به شکل گرافیتی‌های رنگی به چشم می‌خورد، از تمام قسمت‌های این شهر صدای موسیقی زنده محلی شنیده می‌شود. لیسبون یک شهر بندری است و برج بلم این شهر در ساحل آن توسط یونسکو ثبت شده است.

پورتو دیگر شهر زیبای ساحلی پرتغال است و از دور همانند یک تابلوی نقاشی با رنگ‌های زنده و شاد به نظر می‌رسد. این شهر به رستوران‌ها، کلیساها و کتابفروشی‌هایش مشهور است. معروف‌ترین کتابفروشی جهان به نام لیواریا للو در این شهر قرار دارد.

شهر اورا نیز یکی از شهرهای استثنایی و تاریخی پرتغال است. این شهر نسبتا خلوت و مناسب برای گردش و استراحت، یک کلیسای متفاوت را در خود جای داده است. کلیسای کوچک استخوان این شهر دارای 5000 اسکلت است که از در و دیوار آن آویزان شده است. این اسکلت‌ها متعلق به راهبان و راهبه‌های این کلیسا هستند.

قیمت تور ترکیبی اروپا-کاماپرس

قیمت روز تور مادرید

مادرید فقط پایتخت اسپانیا نیست و جزو شهرهای جهانی و از مقاصد برتر گردشگری برای تمام مردم جهان است. سفر به این شهر تاریخی و بزرگ و دیدن تمام آثار آن در چند روز امکانپذیر نیست و شما باید روزهای متوالی را در این شهر بگذرانید.

مادرید شهر موزه‌هاست و آثار بسیار ارزنده‌ای در این موزه‌ها نگه داری می‌شود. از معروف‌ترین موزه‌های مادرید می‌توان به موزه پرادو اشاره کرد که از نظر معماری، آثار و میزان بازدیدکننده هجدهمین موزه جهان محسوب می‌شود. بیش از 10 هزار اثر هنری شامل نقاشی اکثر هنرمندان اسپانیایی و سایر کشورهای اروپایی در این موزه قابل بازدید است. موزه رینا سوفیا به عنوان موزه هنرهای معاصر، موزه باستان شناسی و موزه سوورلا از دیگر آثار دیدنی مادرید هستند.

در صورت بازدید از مادرید حتما باید به بازار سن میگل نیز سر بزنید. علاوه بر خرید، این بازار بهشت افرادی است که علاقمند به صرف غذاهای اسپانیایی هستند. در این بازار، رستوران‌های زیادی غذاهای خوشمزه محلی را به فروش می‌رسانند. همچنین ورزشگاه سانتیاگو برنابئو نیز میعادگاه گردشگرانی است که طرفدار تیم رئال مادرید بوده و یا صرفا علاقمند به فوتبال هستند. اگر شانس بیاورید و در روز بازی در مادرید باشید، تجربه حضور در این ورزشگاه را هیچگاه فراموش نخواهید کرد.

در سفر به مادرید بازدید از محلات تاریخی این شهر، میدان دروازه خورشید، میدان سیبلس، خیابان گران‌ویا و میدان پلازا مایور را نیز فراموش نکنید.

قیمت تور ایتالیا-کاماپرس

قیمت روز تور بارسلونا

بارسلونا دومین شهر معروف اسپانیا و یک شهر بسیار زیبا و ساحلی است. به همین دلیل هر ساله گردشگران بسیار زیادی را به سوی خود جذب می‌کند. این شهر مقصد اصلی گردشگرانی است که می‌خواهند تفریحات ساحلی، تفریحات شبانه و تاریخ و فرهنگ را در کنار هم تجربه کنند. این شهر از هر نظر رقیب اصلی مادرید است و هم تراز با مادرید رشد و توسعه یافته است. زندگی شبانه در شهر بارسلونا با سایر شهرهای جهان متفاوت بوده و به معنای واقعی جریان دارد. به طوریکه بیشتر مکان‌ها، رستوران‌ها و مغازه‌های این شهر در شب‌ هنگام تعطیل ‌نمی‌شوند و شب‌های شهر نیز زنده و شلوغ است.

در این شهر نیز موزه‌های زیادی برای بازدید وجود دارد. موزه پیکاسو و موزه جانورشناسی جزو موزه‌های اصلی این شهر هستند. همچنین ساختمان‌های تاریخی و کلیساهای مربوط به دوره گوتیک نیز در جای جای این شهر به چشم می خورند. این شهر دارای یک محله به اسم محله گوتیک نیز هست که تمام این محله را خانه‌هایی تاریخی با معماری گوتیک تشکیل ‌می‌دهند. همچنین خیابان رامبلا نیز قلب تپنده بارسلوناست و روزانه مملو از مردم این شهر و گردشگران است. این شهر تپه‌ای معروف نیز دارد که می‌توانید سوار تله کابین شده و شهر را از بالا نظاره کنید.

بارسلونا در زمینه فوتبال نیز با مادرید در رقابت است و تیم فوتبال بارسلونا طرفداران بی‌شماری در سراسر دنیا دارد. ورزشگاه نیوکمپ یکی از ورزشگاه‌های معروف جهان است و جو خاص این ورزشگاه ارزش یک بار حضور خاطره‌انگیز را در آن مکان دارد.

 

نرم افزار حسابداری
قیمت روز لپ تاپ
ایمالز
دومینیکا پارادایس
آریا کیا سفر
آسیاتک
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:
این نوشته در ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.
قصران گشت