دوان برای پیشگیری از کرونا فروشگاه آنلاین افتتاح کرد

دوان یکی از برندهای مطرح فعال در زمینه دکوراسیون و تزئینات داخلی از افتتاح فروشگاه آنلاین خود خبر داد.

به گزارش کاماپرس، دوان با اعلام این خبر در صفحه شبکه اجتماعی خود افزود: وب سایت خرید آنلاین از دوان در کنار اپلیکیشن های اندروید و آی اُ اس راه اندازی شد. در وب سایت فروش آنلاین شرکت  دوان خطاب به مخاطبان آمده است: تا اطلاع ثانوی بعد از ثبت سفارش و نمایش فاکتور جهت هماهنگی های لازم، تسویه حساب و تحویل کالا لطفا با نزدیکترین شعبه این شرکت تماس بگیرند.


در وب سایت دوان سه گروه کالایی شامل مبلمان، تزئینات و کالاهای جانبی با نمونه هایی از محصولات به متقاضیان عرضه شده است. همچنین در این وب سایت خدمات طراحی و استایلینگ نیز به صورت رایگان در اختیار متقاضیان قرار دارد. به علاوه در وب سایت دوان از تخفیف 25 درصدی کلیه محصولات این شرکت خبر داده شده است. پیش از این شرکت دوان در صفحه شبکه اجتماعی خود از توقف فعالیت موقت کلیه شعب فروشگاهی دوان به منظور پیشگیری از گسترش ویروس کرونا خبر داده بود.


دوان؛ برند سوئدی فعال در 7 کشور خاورمیانه

دوان(THE One) اکنون در سومین دهه فعالیت خود از برندهای مطرح دکوراسیون و تزئینات به شمار می‌رود. این مجموعه که یک برند سوئدی به شمار می‌رود فعالیت خود را از سال 1996 در حوزه طراحی و تولید مبلمان و لوازم جانبی در طراحی خانه و فضاهای مختلف زندگی آغاز کرده است.
شعار برند دوان ایجاد یک سبک زندگی جدید بر مبنای طراحی، کیفیت، قیمت و ارزش است. THE One اکنون بعد از 24 سال فعالیت در 7 کشور خاور‌میانه حضور فعال دارد و در سال 2017 عنوان بهترین موقعیت برای کار در امارات متحده عربی را کسب کرده است.
هدف این مجموعه الهام بخشیدن به طرفداران مد روز خانه با کمترین هزینه است. این شرکت از تعدادی موسسه خیریه محلی و بین‌المللی حمایت می‌کند و از اعضای آن حمایت کاری به عمل می‌آورد.
شایان ذکر است؛ در یک ماه اخیر با اوج گیری اپیدمی کرونا بسیاری از برندهای مطرح مبلمان و دکوراسیون با توقف فعالیت های خود در فروشگاه های فیزیکی، عمده فعالیت های خود را در فضای مجازی و فروشگاه های آنلاین متمرکز کرده اند.