شستا همچنان در کما / بازی با اعصاب میلیون ها سهامدار با یک پیام خودکار!

پیام بازگشایی نماد شستا امروز منتشر شد اما اندکی بعد مشخص شد این پیام به طور خودکار و ناشی از افشای اطلاعات مربوط به فروش بیش از دو میلیارد سهم بانک ملت توسط این شرکت، منتشره شده و نماد این هلدینگ همچنان تا مدت نامعلومی بسته است.

به گزارش کاماپرس، سهامداران میلیونی شستا امروز پیام بازگشایی شستا را در شبکه ها و کانال های بورسی مشاهده و تصور کردند بلاتکلیفی آنها و بسته بودن نماد این سهام پایان یافته است اما اندکی بعد خبر رسید که چنین نبوده است. این پیام خودکار در روزی که بازار هم وضعیت مناسبی ندارد و ریزش دیگری تا لحظه تنظیم این خبر – ساعت 10 و 30 دقیقه صبح – رقم خورده است بازی با اعصاب سهامداران پرشمار این سهم بود.

محمود گودرزی معاون بازار شرکت بورس تهران درباره پیام منتشره بازار سرمایه مبنی بر بازگشایی نماد شستا در ساعت ۱۰ امروز یکشنبه 6 مهرماه 99 گفت: این پیغام به طور خودکار و ناشی از افشای اطلاعات مربوط به فروش بیش از دو میلیارد سهم بانک ملت توسط این شرکت، منتشره شده است.
وی خاطرنشان کرد: رویه انتشار پیام های بازگشایی نماد‌ها به این صورت است که بعد از اعلام رویدادی مهم از سوی شرکت‌ها، پیامی خودکار مبنی بر توقف و بازگشایی نماد صادر می‌شود؛ بنابراین امروز نماد شستا باز نخواهد شد و پیام صادره، حذف می‌شود.
اخبار مهم بورس را بخوانید:
نکته دیگر این که با توجه به اظهارات این مقام مسئول، به نظر می رسد سهامداران شستا نباید در انتظار بازگشایی این سهم در آینده نزدیک باشند.
چرا که گودرزی در پاسخ به این پرسش که با توجه به توقف نماد این هلدینگ بزرگ چند رشته ایی از ۱۷ شهریور، چه زمانی این نماد بازگشایی می شود و سهامداران شستا قادر به انجام معامله خواهند شد گفته است: واقعیت این است که با توجه به شرایط فعلی بازار سهام، نمی‌توان زمانی برای بازگشایی نماد شستا اعلام کرد و این موضوع به وضعیت بازار بستگی دارد؛ بنابراین تصمیم گیری در این مورد با بررسی شرایط انجام خواهد شد.

برای دسترسی سریعتر به اخبار مهم بورس، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

امتیاز شما به مطلب

دوست داشتم: 26
دوست نداشتم: 23
میانگین امتیازات: 1.13

 

 

16 دیدگاه در “شستا همچنان در کما / بازی با اعصاب میلیون ها سهامدار با یک پیام خودکار!

ترو خدا بازش نکنید بنده سهامدار شستا هستم در این بازار خونین تنها خوشحالی ما میتواند بسته بودن همین سوگلی دولتی باشد🤣🤣🤣

چرا الکی چرت میگین اصلارو اعصاب نیست بسته بودنش اگه باز بشه تو این بازار رو اعصابه

با متوقف موندن شستا منم موافقم حداقل خیالمون راحته که ضرر نمیده و متوقف مونده.
بعضی سهمای من نزدیک صفر شده و میترسم اخر سر کلی هم بدهی بالا بیارم در اون صورت با قسط بندی باید پرداخت کنم😆😆😆😆

نگه داشتین ک ریزش نکنه این ک راه کار نیس .. خجالت بکشین ولش کنین بیاد پایین ما بخریم.خخخخخ

سلام بر شما عزیزان ، بعضی وقت آدم از بعضی خبرهای دروغین تعجب میکند برای مثال سهامداران شستا خدا خدا میکنند که سهام شستا در این بازار منفی باز گشایی نشود ولی این خبر را که از شما عزیزان میشنود از شدت دروغ آدم میخواهد شاخ در بیارد. این سئول برای ما پیش میاد
۱- دروغ بافی چه امتیازی برای کارشناسان دارد
۲- از سود یا زیان کردن علی الخصوص زیانکردن سهامداران در بورس چه فایده ای برای کارشناسان دارد
۳- علت منفی بافی و تزریق انرژی منفی به بازار در وجود کارشناسان چه نقشی دارد
۴-چرامنفی بافان اکثرا کارشناس میشوند

آخرش که باید بامنفی باز بشه‌..پس بهتره بازش کنن تا اینم یک ماه بورس رو منفی کنه‌.بعدم دیگه کسی چیزی طلب نداره‌..همه سهام شرکتها شده منفی ۲۰۰ یا پانصد تومن..یعنی هر کس ب اندازه تعدارسهمش باید ب شرکت پول بده

من سهم دار شستام و اصلا دوست ندارم الان باز شه پس لطفا الکی از طرف خودتون جو ندین

به خدابچه ام سرطان داره براعملش پول رهن گذاشتم توسهم بانک دی خیلی خوشحال بودم که این سهم داره میره بالا امروز روسرم داغون شد

دولت اینقد ضعیف شده که حتی از یک سهم خودش هم نمیتونه مراقبت بکنه. خدا کنه مذاکره انجام بشه وگرنه این سهم با کل بورس پودر میشه. هر چه دیرتر شرایط بدتر. جنگ اقتصادی شروع شده خدا به خیر بکنه….

اگه باز شد صبر کنید مشتری بیاد بعد بفروشید الکی نذارید بفروش که ارزشش کم میشود

هیچکس دوست نداره تو این بازار منفی شستا باز بشه . لطفا از طرف خودتون صحبت کنید نه ما .

هر کسی سهام شستا رو داشته باشه دوست نداره تو این روزا باز بشه
اینایی که میگن باید باز بشه سهم رو ندارن

شستا رو زمانی باز میکنند که بازار خوب شده باشد و باز شدن شستا یعنی خوب شدن بازار که فعلا تصمیم ندارند که بازار به حالت عادی بازگردد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *