فوری – رد پای یک شرکت مخابراتی در ترور سردار سلیمانی

طی تحقیقات به عمل آمده در پرونده ترور سردار سلیمانی رد پای یک شرکت مخابراتی عراقی در شهادت فرمانده سابق سپاه قدس کشف شده است.

به گزارش کاماپرس، تحقیقات درباره ترور سردار سلیمانی ، ابو مهدی المهندس و همراهان آنها کماکان پیگیری می شود و نتایج به دست آمده در این تحقیقات نشان می دهد علاوه بر جنایتکاران آمریکایی که اجرای این نقشه را به عهده داشتند، افراد و گروه های دیگری ازمزدوران دشمن نیز در این ترور به صورت های مختلف ایفای نقش کرده اند.

در آخرین اطلاعات منتشر شده در این باره یک شرکت تلفن همراه عراقی به دست داشتن در ترور سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس متهم شده است.

لو رفتن محل دیدار سردار سلیمانی و ابو مهدی مهندس از طریق تلفن همراه

پایگاه خبری شفق نیوز به نقل از یک منبع آگاه ادعا کرد که کمیته تحقیق در پرونده  ترور ابومهدی المهندس و سردار شهید قاسم سلیمانی اتهاماتی را علیه یک شرکت مخابراتی عراقی مبنی بر دست داشتن در این ترور دریافت کرده است.

این منبع آگاه تاکید کرد : کمیته تحقیق در این پرونده اسناد و مدارکی را از برخی رهبران الحشد الشعبی به دست آورده است که بر اساس آن یک شرکت تلفن همراه متهم به دادن اطلاعات تلفن سیار یکی از همراهان المهندس در اختیار فرماندهی ارتش آمریکا در پایگاه ویکتوریا در فرودگاه بغداد شده است.

این منبع افزوده است: فرماندهی ارتش آمریکا از طریق این خط تلفن اطلاعات کافی درباره محل حضور المهندس و دیدارش با سردار سلیمانی را به دست آورده و این مساله به روند ترور آن دو شهید کمک کرده است.

شایان ذکر است در پی ترور شهید سلیمانی ایران پایگاه نیروهای آمریکایی در عراق را موشکباران کرد اما این حمله را تنها شروع تلافی ترور سردار سلیمانی برشمرد و اعلام کرد ضربه متقابل به تروریست های آمریکایی همچنان ادامه خواهد داشت.

اخبار مهم را بخوانید:

انتهای پیام