6 شغل با حقوق بالای 50 میلیون تومان

امروزه بسیاری از کارآفرینان و کارفرمایان فعال در حوزه صنعت، فناوری اطلاعات، دانش‌بنیان، مدیریتی و غیره متخصصان با مهارت و کار بلد خانم و آقا استخدام می‌کنند. افراد با توجه به دانش و مهارت‌های کاری که دارند می‌توانند این مشاغل پردرآمد را بدست بیاورند.

کاماپرس در ادامه 6 شغل با حقوق بالای 50 میلیون تومان را معرفی می‌کند؛

* شرکتی فعال در زمینه تولید صنعت نوشت افزار، مدیر مالی و اداری خانم یا آقا استخدام می‌کند. این فرد باید بیش از 6 سال سابقه کاری داشته باشد و حقوقی برابر با 50 میلیون تومان دریافت خواهد کرد. متقاضیان باید ضمن داشتن حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی به امور مالی، حسابداری صنعتی و بازرگانی، استانداردهای حسابداری و حسابداری مالیاتی آشنایی و تسلط کافی داشته باشند.

بیشتر بخوانید:

* یک شرکت بین‌المللی که در زمینه پروژه‌های زیرساختی و ملی فعالیت می‌کند، به دنبال استخدام کارشناس حقوقی و امور قراردادها خانم و آقا است. محل کار متقاضیان در شهر کرج بوده و داشتن سابقه مرتبط، سرعت عمل و دقت بالا از جمله ویژگی‌های لازم برای متقاضیان است. این کارشناس حقوقی باید توانایی لازم در نوشتن مفاد قرارداد بدون نیاز به پروسه طولانی مدت دادگاه را داشته باشد. حقوق دریافتی این فرد 50 میلیون تومان خواهد بود.

اجاره خودرو در تهران

* یک شرکت تولیدکننده آمیزه‌های پلیمری مورد استفاده در صنایع خودروسازی، مدیرعامل آقا استخدام می‌کند. فرد متقاضی باید ضمن داشتن 5 سال سابقه دستیار اجرایی بین 35 تا 45 سال سن داشته باشد. داشتن حداقل مدرک لیسانس یا ارشد رشته‌های مدیریت اجرائی، مهندس شیمی و پلیمر از جمله شروط یاد شده برای این شغل است. فرد در این موقعیت شغلی حقوقی برابر با 50 میلیون تومان دریافت خواهد کرد.

 

* شرکتی فعال در زمینه وکالت در پروند‌ه‌های حقوقی، قضایی و مشاوره حقوقی، مشاور حقوقی خانم یا آقا استخدام می‌کند. این فرد متقاضی باید بین 3 تا 6 سال سابقه کاری داشته باشد و حقوقی بین 50 میلیون تومان دریافت خواهد کرد. متقاضیان باید در زمینه مشاوره حقوقی، مشاوره تلفنی و اصول و فنون مذاکره مهارت و توانایی لازم را داشته باشند.

* هلدینگی در زمینه تولید و بازرگانی تجهیزات الکترونیکی، پزشکی و الکتریکی، معاون اجرایی هلدینگ خانم یا آقا استخدام می‌کند. فرد باید برای این موقعیت شغلی باید بیش از 6 سال سابقه کاری داشته باشد و حقوقی برابر با 50 میلیون تومان دریافت خواهند کرد. متقاضیان باید به مباحث تحلیل مالی، حسابداری و مبانی Kpi در سازمان آشنایی کافی داشته باشند. تجربه مدیریت سرمایه انسانی، تجربه مدیریت در حوزه بازاریابی و فروش و تحلیل محیط کسب و کار، تدوین و بازنگری چارت سازمانی از دیگر مهارت‌های تعیین‌شده برای این شغل است.

* یک فروشگاه زنجیره‌ای عطر و ادکلن با 16 شعبه فعال در زمینه فعال در سراسر ایران، مدیر مالی آقا با 6 سال سابقه کاری استخدام می‌کند. فرد متقاضی باید ضمن داشتن مدرک کارشناسی ارشد حسابداری، سنی بین 30 تا 45 سال داشته باشد. تسلط بر حسابداری رسمی، تسلط بر امور مالیاتی و استرداد ارزش افزوده و مالیات‌های سالانه از جمله مهارت‌های لازم متقاضیان است. تسلط به قوانین بیمه تامین اجتماعی، آشنایی با قوانین ارزی و بانکی از دیگر شرایط لازم است. نقد گزارش‌های مالی شرکت و جست‌وجو راه‌هایی برای کاهش هزینه‌ها و توانایی تحلیل و تفسیر آمارهای مالی از جمله وظایف تعیین شده برای این شغل هستند. فرد در این موقعیت شغلی حقوقی برابر با 50 میلیون تومان دریافت خواهد کرد.

انتهای پیام

مرتبط با : ایران تلنتجاب ویژنجابینجا
نرم افزار حسابداری
قیمت روز تیرآهن
دیجی آب کالا-کاماپرس
سیم آخر-کاماپرس
پستکس
الو ویزا
لوازم آرایشی سفیر
تور اروپا نوروز 1403
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز