8 نکته جالب که درباره راحتیران باید بدانید

راحتی و داشتن احساس خوب در محیط کار از دیرباز یکی از دغدغه‌های افراد بوده است. گروه صنعتی «راحتیران» با سه دهه فعالیت در صدد رفع این نگرانی گام برداشته است.

کاماپرس در ادامه به 8 ویژگی شاخص درباره راحتیران اشاره می‌کند که دانستن آنها برای علاقمندان به حوزه مبلمان و دکوراسیون جالب است؛

۱. گروه صنعتی راحتیران مشتمل بر ۴ واحد تولیدی کارخانه چوبیران، فومیران، راحت‌آرا و کارخانه مرکزی است. چوبیران تولیدکننده کلاف‌های مبل و صندلی‌های اداری است. در کارخانه فومیران نیز فوم‌های سرد و گرم تولید می‌شود. خم کاری، پرسکاری و جوشکاری هم در واحد کارخانه راحت‌آرا انجام می‌شود. این ۳ واحد در کنار کارخانه مرکزی و انبار پرند مجموعا در فضایی به مساحت ۳ هزار متر مربع فعالیت خود را از سال ۱۳۶۸ آغاز کرده و بیش از سه دهه به مشتریان این مرز و بوم خدمت‌رسانی کرده است.

۲. محصولات راحتیران به ۸ گروه اصلی مبلمان اداری، صندلی‌های مدیریتی و کارشناسی، صندلی‌های اپراتوری، صندلی‌ها آزمایشگاهی و کارگاهی، صندلی‌های رستورانی و آشپرخانه، صندلی‌های کودک و نوجوان، صندلی‌های انتظار و آموزشی و میزهای جلو مبلی و نهارخوری تقسیم می‌شود.

۳. اصغر دهقان مدیریت عامل این مجموعه و ایرج احمدی مدیریت بازرگانی را برعهده دارند.

۴. صندلی مدیریت کد اس۲۲-۱۱، صندلی مدیریت دسته چرم کد اس۹۹-۱۱ و همچنین صندلی مدیریت کد سی۷۱۲۰ از پرفروش‌ترین محصولات راحتیران هستند.

۵. گروه صنعتی راحتیران با بیش از ۱۵۰ نمایندگی فعال در اقصی نقاط کشور به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

۶. تعداد زیادی از بانک‌ها و موسسات مالی، پتروشیمی‌ها، بازرگانی‌ها، داروسازی‌ها، خودروسازان، بیمارستان‌ها و سازمان‌ها برای کامل کردن تجهیزات کاری‌شان با راحتیران همکاری می‌کنند.

۷. در سال ۱۳۹۸ به نمایندگان باسابقه بیش از یک و دو دهه فعالیت لوح تقدیری داده شد که راحتیران نیز این لوح را دریافت کرده است. همچنین در همین سال راحتیران با حضور مدیریت عامل مجموعه در همایش کارآفرینان برتر ایران شرکت داشته است.

۸. راحتیران دارای گواهینامه ارگونومی و مدال‌های افتخار و تندیس‌های مختلف از چندین همایش ملی کشور است. همچنین به عنوان تنها منتخب از کشور ایران در همایش بین‌المللی جهانی که در اکتبر ۲۰۱۳ در شهر پاریس با حضور بیش از ۱۰۰ کشور دنیا برگزار شد، با شایستگی تندیس ستاره طلایی کیفیت جهانی را دریافت کرد.

 

مرتبط با : راحتیران