مامور فراری، اسرار محرمانه دولتی را فاش کرد

یک مامور فراری که به تازگی از کشور دیکتاتوریِ کره شمالی فرار کرده است، برخی از اسرار محرمانه این کشور را لو داد.

به گزارش کاماپرس، یک نظامی عالی‌رتبه پس از فرار از کره شمالی اسراری از رژیم کیم جونگ اون را فاش کرد و شرح داد که این کشور با ترور، قاچاق مواد مخدر و اسلحه زندگی می کند. سایت اسپوتنیک با اعلام این خبر نوشت: این نظامی سابق ۳۰ سال در بخش اطلاعات کره شمالی کار کرد و در سال ۲۰۱۴ از کشور گریخت. او توضیح داد که چگونه قاتلانی را برای منتقدان رژیم می فرستاده، در ایجاد آزمایشگاه های مواد مخدر شرکت می کرده تا کمک مالی برای انقلاب جمع آوری کنند و همچنین فروش اسلحه به کشورهای خاور میانه و آفریقا نیز انجام می دادند.

به گفته این مامور سابق، سازمان اطلاعات کره شمالی تقریبا در همه سازمان های دولتی کره جنوبی نفوذ کرده است. وی خاطر نشان کرد که هدف اصلی استراتژی در ارتباط جمهوری «تسلیم سیاسی» است. این افسر سابق شرح داد که برخی از ماموران کره شمالی طی چند سال در محل اقامت رئیس جمهور کره جنوبی کار می کردند و کسی آنها را نمی شناخت.

تاکنون کتابهایی از شیوه حکمرانی رهبران کره‌شمالی منتشر شده که تعدادی از آنها نیز به فارسی ترجمه شده‌اند. در این کتابها می‌توانید با آنچه بر مردم کره‌شمالی می‌گذرد بیشتر آشنا شوید. برای مشاهده پرفروش‌ترین کتابهای مربوط به کشور کره‌شمالی اینجا را کلیک کنید.

بلیت هواپیما
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

1 دیدگاه برای “مامور فراری، اسرار محرمانه دولتی را فاش کرد

  1. ناشناس گفته:

    خبر خوبی بود
    به امید روزی که سانسور محو گردد تا مردم شریف ایران هم به رسانه ها اعتماد نمایند
    یا حق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *