5 شغل با حقوق بالای 25 میلیون تومان در تهران / فروردین 1403

5 شغل با حقوق بالای 25 میلیون تومان در تهران / فروردین 1403-کاماپرس
تورهای مسافرتی لحظه آخر

در شرایط تورم، یافتن شغل با درآمد نسبتا بالا امری ضروری است، چرا که تورم باعث افزایش هزینه‌های زندگی می‌شود و در نتیجه نیاز به درآمد بیشتر برای تأمین نیازهای روزمره افراد افزایش می‌یابد. این موضوع در کلان شهرهایی مثل تهران بیشتر حائز اهمیت است زیرا هزینه‌های زندگی در این مناطق معمولاً بالاتر است و تورم بر روی هزینه‌های مسکن، مواد غذایی، حمل و نقل و سایر خدمات اساسی تأثیر بسزایی دارد.

کاماپرس در این گزارش 5 شغل با درآمد بالای 25 میلیون تومان در تهران را معرفی می‌کند.

استخدام مدیر تولید محتوا

یک شرکت که در زمینه تبلیغات فعالیت می‌کند، به دنبال استخدام مدیر تولید محتوا با حقوق 26 میلیون تومان است. این مدیر محتوا باید توانایی تولید محتوای با کیفیت و سئو شده را داشته باشد، به طوری که محتوا آگاهی و تعامل برند را افزایش دهد. مدیریت گردش کار تولید محتوا و تعامل با نوسیندگان و طراحان نیز به عهده این فرد خواهد بود. برای تصدی این شغل 3 سال سابقه کار به عنوان مدیر محتوا یا نقش مشابه لازم است.

استخدام تحلیلگر بازاریابی

یک فروشگاه زنجیره‌ای که در زمینه فروش تلفن همراه و لوازم جانبی فعال است، تحلیلگر بازاریابی با 26 میلیون تومان حقوق استخدام می‌کند. توسعه و اجرای استراتژی‌های پرفورمنس مارکتینگ در انواع کانال‌های دیجیتال، مدیریت بودجه و پیگیری عملکرد کمپین متناسب با اهداف کسب و کار، بخشی از مسئولیت‌های این تحلیلگر خواهد بود. برای شروع فعالیت در این موقعیت شغلی حداقل مدرک کارشناسی و بیش از 3 سال سابقه کار نیاز است.

بیشتر بخوانید:

استخدام سرپرست دیجیتال مارکتینگ

شرکتی که در زمینه عرضه لوازم بسته بندی کار می‌کند، به دنبال استخدام سرپرست دیجیتال مارکتینگ با حقوق 25 تا 35 میلیون تومان است. این فرد برای تصدی شغل مورد نظر باید بیش از 3 سال سابقه کاری داشته و بر استراتژی‌های دیجتال مارکتینگ مسلط باشد. تعیین اهداف، تحلیل بازار، تعیین مخاطبان هدف، انتخاب روش‌های تبلیغاتی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی برای جذب مشتریان از وظایف این سرپرست محسوب می‌شود.

استخدام منتور فروش

شرکتی که در زمینه تبلیغات، برندسازی و بازاریابی مشغول فعالیت است، به دنبال استخدام یک منتور فروش با 3 سال سابقه کار است. شرکت برای این موقعیت شغلی 28 میلیون تومان حقوق در نظر گرفته است. توانایی منتورینگ تیم فروش تلفنی، آشنا به بازاریابی، توسعه بازار، توانایی به تصویر کشیدن مسیر و مقصد نهایی و توانایی ترسیم مسیر حرکت برعهده این فرد خواهد بود.

استخدام کارشناس فروش و بازاریابی

یک مجموعه که در زمینه تکنولوژی‌های جدید فعالیت می‌کند، کارشناس فروش و بازاریابی با حقوق 30 میلیون تومان استخدام می‌کند. برای شروع همکاری با این شرکت تسلط به بازایابی تلفنی، توانایی سخنوری، مذاکره و متقاعد سازی مشتریان لازم است. از جمله وظایف این کارشناس فروش می‌توان به اجرای برنامه‌ریزی دقیق و مشخص جهت تماس یا بازدید با مشتریان هدف و شناسایی فرصت‌های افزایش سفارش و فروش اشاره کرد.

انتهای پیام

مرتبط با : ای استخدامایران تلنتجاب ویژن
آریاپی
رایانه کمک
آهن رویال
روکش مارال
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز