5 تور ارزان داخلی برای سفر به اصفهان + قیمت تیرماه

اصفهان_کاماپرس
ژیوار

یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری ایران که سالیانه گردشگران بیشماری را جذب می‌کند، شهر زیبای اصفهان است. برای سفر به اصفهان، گزینه‌های زیادی وجود دارد که تورهای ارزان داخلی یکی از پرطرفدارترین‌هاست.

به گزارش کاماپرس، تورهای گردشگری داخلی اصفهان، از محبوبیت زیادی برخوردار است. در زیر برخی از گزینه‌های تور ارزان داخلی برای سفر به اصفهان بررسی‌شده است. قیمت و هزینه این تورها با توجه به تعداد ستاره‌های هتل متغیر است.

هتل‌های 5 ستاره اصفهان

پکیج و قیمت تور اصفهان با اتوبوس برای هتل پارسیان کوثر 5 ستاره، برای سه شب 7 میلیون و 650 هزار تومان است. خدمات این تور بلیط رفت‌وبرگشت و صبحانه است. این تور در سایت گردشگری نهال گشت ثبت‌شده است.

در سایت اقامت 24 تور هوایی برای هتل 5 ستاره آسمان اصفهان به مدت 5 شب نفری 13 میلیون و 235 هزار تومان قیمت دارد. این تور با پرواز وارش و کارون ارایه شده است.

پکیج تور 5 ستاره هتل عباسی برای تاریخ 27 تا 30 تیرماه به ازای هر نفر 8 میلیون و 980 هزار تومان در سایت علی‌بابا فروخته می‌شود.

دریان سفر امید

بیشتر بخوانید:

اصفهان_کاماپرس

هتل‌های 4 ستاره اصفهان

برای هتل 4 ستاره پارسیان عالی‌قاپو با همین تور می‌توانید برای سه شب 5 میلیون و 150 هزار تومان به ازای هر نفر پرداخت کنید.

تور هتل 4 ستاره عالی‌قاپو اصفهان برای 5 شب 12 میلیون و 561 هزار تومان قیمت دارد. این تور در سایت اقامت 24 قابل خریداری است.

تور هتل 4 ستاره آسمان برای سه شب به ازای هر نفر 7 میلیون و 208 هزار تومان در سایت علی‌بابا فروخته می‌شود. این قیمت‌ها با احتساب حمل‌ونقل و خدمات هتل است.

تور هتل 4 ستاره سفیر برای سه شب در سایت علی‌بابا 6 میلیون و 300 هزار تومان قیمت دارد.

هتل‌های سه ستاره و پایین‌تر

تور هوایی اصفهان در سایت نهال گشت برای هتل دوستاره کاربات 5 میلیون و 150 هزار تومان قیمت دارد این تور برای سه شب با بلیط و ترانسفر و گشت شهری همراه است.

همین‌طور تور داخلی اصفهان برای هتل رامان سه ستاره 6 میلیون و 450 هزار تومان برای سه شب خواهد بود.

تور هتل 3 ستاره اصفهان در سایت اقامت 24 برای 5 شب 9 میلیون و 308 هزار تومان به ازای هر نفر است.

تور هتل سنتی اصفهان که یک ستاره است، با پرواز وارش و کارون به ازای هر نفر 11 میلیون تومان قیمت دارد. این اقامت برای 5 شب خواهد بود.

اصفهان_کاماپرس

تور هتل آزادی 3 ستاره اصفهان، برای 5 شب 9 میلیون و 488 هزار تومان برای هر نفر در سایت اقامت 24 فروخته می‌شود.

تور هتل آپارتمان قصر اصفهان برای 5 شب بدون وعده غذایی در یک سوییت سه‌نفره به ازای هر نفر 8 میلیون 686 هزار تومان قیمت دارد. این تور را می‌توانید در سایت اقامت 24 خریداری کنید.

تور هتل سنتی 3 ستاره اصفهان برای سه شب 5 میلیون و 880 هزار تومان با احتساب حمل‌ونقل و خدمات هتل در سایت علی‌بابا قابل خریداری است.

انتهای پیام

مرتبط با : اقامت 24علی بابانهال گشت
نهال گشت
تهران آهن
آژانس هرمس 724
روکش مارال
سبیت
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز