99 میلیون تومان بدهید، گوشی طلا بخرید!

تورهای مسافرتی لحظه آخر

فروش گوشی با روکش طلا یا فروختن شاسی طلای موبایل یکی از بحث‌های مورد توجه این روزهای موبایل بازها و علاقمندان به گوشی‌های لاکچری و گران قیمت است. عموما مبحث روکش و شاسی طلا به گوشی‌های برند اپل اختصاص دارد.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ بازار موبایل، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، برخی از طراحان خاص حوزه گوشی فناوری اطلاعات، ساعت طلای اپل را هم به بازار عرضه کرده‌اند. قیمت گوشی طلای آخرین مدل آیفون، در بازه 64 تا 99 میلیون تومان قرار می‌گیرد که این نرخ با توجه به فروشگاه و مشخصات گوشی فرق می‌کند. نرخ شاسی هم با توجه به مواد استفاده شده در آن تفاوت دارد.

اخبار مرتبط را بخوانید:

راز آسمان پایتخت

مثلا نرخ شاسی آخرین مدل آیفون از 32 میلیون تومان شروع می‌شود و با توجه به استفاده از برخی فلزات و سنگ‌های باارزش مثل کریستال، برلیان و … تفاوت پیدا می‌کند. بعضا قیمت برخی از شاسی‌های آخرین مدل آیفون به 1 میلیارد تومان هم می‌رسد.

بازار اصلی گوشی طلا کجاست؟

گذشته از آیفون، روکش یا شاسی طلا برای برخی از مدل‌های سامسونگ هم پیاده سازی شده و به فروش رفته است. البته به گفته مغازه داران گوشی طلا در ایران مشتری ندارد. خریداران اصلی گوشی طلای آیفون در کشورهای عربی، به خصوص منطقه دبی، ساکن هستند.

البته طلایی کردن آیفون پدیده جدیدی نیست و قبلا هم اتفاق افتاده است. زمانی که آیفون 5 به بازار عرضه شده، شرکت استوارت هیوز برای این مدل شاسی 15 میلیون دلاری را ساخت. شاسی این گوشی از طلای خالص تهیه شده بود و 600 الماس بی‌نقص هم در آن به کار رفته بود. به علاوه 26 عیار الماس سیاه و سفید در دکمه هوم این گوشی استفاده شد. به نظر این مدل برای افرادی مناسب بود که پول راکد و بدون استفاده بسیار زیادی داشته و برای خرید این مدل با چالشی روبرو نبودند.

مرتبط با : اپل
رایانه کمک
اوج آرام
ایده سبز
آهن رویال
آریاپی
دادپویان
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز