5 سوال پرتکرار کاربران درباره وام های بانک رفاه

افرادی که مشتری بانک رفاه هستند، در جریان انواع تسهیلات این مجموعه برای اقشار مختلف جامعه هستند. بانک رفاه چندین طرح تسهیلاتی تبیین کرده که هر کدام از آن‌ها ویژگی خاص خود را دارند.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ وام‌های بانکی، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، بانک رفاه برای طرح‌های تسهیلاتی معرفی شده، برنامه‌های مختلفی را هم را در نظر گرفته است. اخیرا این بانک هفدمین دوره قرعه کشی تسهیلات طرح «امید رفاه» را انجام داده که ویژه اردیبهشت ماه 1401 بود. براساس این طرح، سازمان تامین اجتماعی حقوق خود را از بانک رفاه کارگران دریافت خواهد کرد و کارکنان بازنشسته این مجموعه در قالب عقد قرض الحسنه 3 میلیون تا 10 میلیون تومان وام دریافت می‌کنند. اما این بانک طرح‌های تسهیلاتی متنوعی دارد که قاعدتا هر کدام ویژگی مخصوص به خود را دارند. در ادامه این گزارش چند سوال پرتکرار درباره وام‌های اعطایی بانک رفاه مطرح خواهد شد؛

اخبار مرتبط را بخوانید:

1. کدام تسهیلات اعطایی بانک رفاه، جایزه دارند؟

طرح اوج و امید رفاه از طرح‌هایی هستند که براساس شرایطی به دریافت کنندگان تسهیلات جایزه می‌پردازند. قرعه کشی جوایز این دو طرح در مقاطع زمانی مشخصی انجام می‌شود.

2. چه افرادی امکان دریافت وام‌های بانک رفاه را دارند؟

بانک رفاه به تمامی مشتریان واجد شرایط خود، تسهیلات ارائه می‌دهد. منتهی برای دریافت برخی وام‌ها، متقاضیان باید حقوق خود را از این بانک دریافت کنند یا سپرده مخصوصی داشته باشند.

3. نرخ تسهیلات وام‌های اعطایی بانک رفاه چقدر است؟

نرخ سود وام‌های اعطایی بانک رفاه براساس مصوبه بانک مرکزی، حداکثر به 18 درصد می‌رسد. اما این مورد براساس نوع، مبلغ، تعداد اقساط و … متفاوت است و گاهی به دلخواه متقاضیان وام‌ها تعیین می‌شود.

4. طرح‌های تسهیلاتی بانک رفاه مخصوص چه افرادی است؟

متقاضیان وام‌های بانک رفاه براساس شغل و وضعیتی که دارند می‌توانند یکی از طرح‌های تسهیلاتی را انتخاب کنند. هم اکنون بانک رفاه برای صرافان، فعالان بازار سرمایه، فروشندگان، بازنشستگان، پزشکان و گروه‌های دیگر طرح‌های تسهیلاتی مختلفی را ارائه کرده است.

5. آیا بانک رفاه وام قرض الحسنه دارد؟

بانک رفاه هم مانند هر بانکی بخشی از منابع مالی خود را به پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اختصاص داده است. این بانک براساس اعلام بانک مرکزی، به متقاضیان واجد شرایط و ثبت نام شده، وام قرض الحسنه ازدواج پرداخت می‌کند. بانک رفاه در اردیبهشت ماه سال جاری به مشتریان واجد شرایط بالغ بر 300 میلیارد تومان، معادل 2 هزار و 228 فقره، وام ازدواج و تهیه جهیزیه اعطا کرد.

انتهای پیام

مرتبط با : بانک رفاه
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

1 دیدگاه برای “5 سوال پرتکرار کاربران درباره وام های بانک رفاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *