5 ساعت هوشمند 2 میلیون تومانی مناسب برای هدیه دادن

تورهای مسافرتی لحظه آخر

برای خرید ساعت هوشمند 2 میلیون تومانی برای هدیه دادن، انتخاب‌های زیادی از برندهای مختلف پیش روی خریداران قرار دارد. پرفروش‌ترین محصولات هر برند را می‌توان جزو انتخاب‌های مناسب دانست. این ساعت‌ها اکثرا با قابلیت مکالمه فروش بیشتری دارند و از حالات ورزشی مختلفی پشتیبانی می‌کنند.

کاماپرس در این گزارش 5 ساعت هوشمند 2 میلیون تومانی مناسب برای هدیه دادن را با جست و جو در سایت‌های اینترنتی معرفی می‌کند

ساعت هوشمند میبرو لایت 2 مناسب برای هدیه دادن

این ساعت هوشمند با انواع سیستم عامل‌های اندروید و آی او اس سازگار بوده و در زمان تهیه این گزارش با قیمت 2 میلیون و 389 هزار تومان به فروش می‌رسد. این محصول با ظرفیت باتری 350 میلی آمپر ساعتی عرضه شده و قابلیت مکالمه دارد. علاوه بر آن، این ساعت هوشمند از زبان فارسی در اعلان و پیام پشتیبانی می‌کند و کاربرد آن برای کارهای روزمره و رسمی بسیار مناسب است. این محصول دارای 60 حالت ورزشی مختلف بوده و در آن انواع برنامه‌ها مانند پایش کیفیت خواب و سطح استرس یا مواردی از این قبیل نیز وجود دارد. بازدهی باتری این ساعت هوشمند در صورت کاربرد عادی تا 12 روز عنوان شده است.

بیشتر بخوانید:

ساعت هوشمند کیسلکت مدل Calling watch Kr Pro برای هدیه دادن

این ساعت هوشمند کیسلکت با قابلیت مکالمه و پشتیبانی از زبان فارسی در پیام و اعلان ارائه شده و در زمان تهیه این گزارش با قیمت 2 میلیون و 400 هزار تومان به فروش می‌رسد. این محصول که ظرفیت باتری 280 میلی آمپر ساعتی دارد با سیستم عامل اندروید 5 و بالاتر و آی او اس 9 و بالاتر سازگاری داشته و استفاده از آن برای کاربرد روزمره و ورزشی مناسب در نظر گرفته می‌شود. این ساعت با جنس بدنه آلومینیومی طراحی شده و از 70 حالت ورزشی مختلف همراه با برنامه‌های دیگر پشتیبانی می‌کند.

ساعت هوشمند شیائومی با مدل Mibro GS برای هدیه دادن

این ساعت هوشمند که با سیستم عامل‌های اندروید و آی او اس سازگاری دارد و از زبان فارسی در اعلان و پیام پشتیبانی می‌کند، با قیمت 2 میلیون و 459 هزار تومان به فروش می‌رسد. این ساعت هوشمند بدون قابلیت مکالمه در اختیار کاربران قرار گرفته و ظرفیت باتری آن 460 میلی آمپر ساعت است. علاوه بر آن، این محصول با جنس بدنه فلزی ارائه شده و از 70 حالت ورزشی مختلف پشتیبانی می‌کند. بازدهی باتری این محصول در صورت استفاده معمولی 24 روز عنوان می‌شود.

ساعت هوشمند امیزفیت با مدل Pop 2 مناسب برای هدیه دادن

ساعت هوشمند دیگری که با قیمت 2 میلیون و 950 هزار تومان می‌توان خریداری کرد ساعت هوشمند امیزفیت است که سیستم عامل اختصاصی داشته و کاربرد آن برای استفاده روزمره، ورزشی و حتی رسمی مناسب در نظر گرفته می‌شود. این محصول دارای قابلیت مکالمه بوده و از بیش از 100 حالت ورزشی مختلف پشتیبانی می‌کند. علاوه بر آن، این محصول تا 10 روز بازدهی باتری داشته و زمان لازم برای شارژ شدن آن 2 ساعت است.

ساعت هوشمند ایمیکی با مدل SF1 برای هدیه دادن

آخرین ساعت هوشمندی که برای هدیه دادن مناسب در نظر گرفته شده مربوط به برند ایمیکی است و با قیمت 2 میلیون و 740 هزار تومان فروخته می‌شود. این ساعت هوشمند از زبان فارسی در پیام و اعلان پشتیبانی کرده و قابلیت مکالمه دارد. گروه کاربردی آن علاوه بر استفاده روزمره و ورزشی در دسته کلاسیک‌ها نیز قرار می‌گیرد و سبکی خاص در بین ساعت‌های هوشمند به حساب می‌آید. این محصول با جنس بدنه آلومینیومی عرضه شده و بازدهی باتری آن در صورت استفاده عادی تا 7 روز در نظر گرفته می‌شود.

انتهای پیام

مرتبط با : تکنولایفدیجی کالادیجی لندمقداد آی تی
آریاپی
آهن رویال
روکش مارال
رایانه کمک
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز