5 روغن موتور پرفروش برای ساینا و تیبا + قیمت

5 روغن موتور محبوب برای ساینا و تیبا + قیمت-کاماپرس
ژیوار

روغن موتور یکی از عوامل حیاتی برای عملکرد بهینه خودرو است و انتخاب روغن مناسب برای موتور خودرو، تأثیر زیادی بر عملکرد و عمر مفید آن دارد. استفاده از روغن‌های با کیفیت و مناسب برای خودرو، علاوه بر بهبود عملکرد و کارایی موتور، می‌تواند هزینه‌های تعمیر و نگهداری را کاهش داده و زمان عمر خودرو را افزایش دهد.

کاماپرس در این گزارش 5 روغن موتور محبوب برای خودرو ساینا و تیبا را معرفی می‌کند.

روغن موتور سپاهان مدل اسپیدی سوپر پاور SL حجم 4 لیتر (10w-40)

این روغن موتور با استفاده از مواد افزودنی معتبر و روغن پایه مرغوب، در شرکت نفت سپاهان طراحی و فرموله شده و با قیمت 430 هزار تومان به فروش می‌رسد. پایداری حرارتی بالا، استارت آسان موتور در هوای سرد و محافظت بسیار عالی درمقابل خوردگی و سایش از جمله خواص این روغن موتور به شمار می‌رود.

روغن موتور توتال مدل 7000 SN حجم 4 لیتر (10w40)

روغن موتور توتال مدل 7000 SN  که برای خودرو تیبا و ساینا مناسب بوده و در بازار با قیمت 1 میلیون و 400 هزار تومان موجود است. این روغن موتور تحمل گرمای بسیار بالا و همچنین قدرت معلق سازی بالایی دارد. ساخت این روغن موتور در کشور ژاپن انجام شده و بسته بندی آن را کشور امارات متحده انجام داده است.

بیشتر بخوانید:

دریان سفر امید

روغن موتور بهران مدل سوپر پیشتاز SL حجم 4 لیتر (10W-40)

روغن موتور بهران مدل سوپر پیشتاز SL از روغن موتورهای بسیار محبوب در بازار است که با قیمت 450 هزار تومان در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. مقاومت خوب در برابر اکسیداسیون و پایداری برشی عالی و عملکرد مناسب در شرایط سخت عملیاتی از ویژگی‌های این روغن موتور محسوب می‌شود.

روغن موتور کاسترول مدل مگناتک SN حجم 4 لیتر (10w-40)

این روغن موتور حاوی مولکول‌های مغناطیسی هوشمند بوده که به خوبی به قطعات فلزی داخل موتور می‌چسبد و از قطعات در مقابل خوردگی و ساییدگی محافظت می‌کند. قیمت این روغن موتور در بازار 800 هزار تومان بوده و به استارت راحت و سریع نیز کمک می‌کند.

روغن موتور لیکومولی Super Leichtlauf SN حجم 4 لیتر (10w-40)

قیمت این روغن موتور محبوب در بازار 875 هزار تومان است. روغن موتور لیکومولی این امکان را دارد در هر دمایی کارایی بالایی داشته باشد. این روغن با قدرت روانکاری مناسب و پوشش دهی مناسب قطعات، باعث کاهش مصرف سوخت شده و در اکثر خودروهای روز خارجی و داخلی قابل استفاده است.

انتهای پیام

مرتبط با : شهر روغننفت سپاهان
نهال گشت
تهران آهن
روکش مارال
سبیت
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز