5 برنامه جالب این هفته در اکسپو 2020 دبی

اکسپوی دبی فراتر از آنچه که انتظار می رفت، مورد استقبال قرار گرفته است. حدود دو ماه از برگزاری این نمایشگاه بزرگ جهانی در دبی می گذرد و برنامه های دیدنی و جالبی در پاویون ها اجرا شده است.

به گزارش کاماپرس، در نمایشگاه اکسپوی 2020 دبی هر هفته به اجرای برنامه های مشخصی اختصاص دارد. این هفته نیز شاهد اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و هنری و همچنین ثبت رکوردهای جدید جهانی خواهیم بود. در ادامه به 5 برنامه جالب و دیدنی اشاره می کنیم.

1- دوشنبه برابر با 15 نوامبر و اول آذرماه بزرگترین کلاس آموزشی ورزش جوجیتسو با همکاری پاویون برزیل تشکیل می شود. رکورد پیشین این کلاس آموزشی با 2481 شرکت کننده سال 2015 شکسته شده بود.

2- همچنین روز دوشنبه می توانید با جوان ترین فضانوردی که پایش را بر روی کره ماه گذاشت از نزدیک ملاقات کنید. چارلی دوک در 36 سالگی از فضاپیمای آپولو 11 پیاده شد و قدم بر روی ماه گذاشت. چارلی در بلوک تحرک میزبان شما خواهد بود.

3- سه شنبه 16 نوامبر در پاویون ایالات متحده برنامه رقص مفهومی و تبادل فرهنگ ها اجرا می شود که می توانید از آن لذت ببرید.

4- ارکستر فردوس نیز در جدیدترین برنامه خود به اجرای موسیقی عربی با خواننده ای از هندوستان در آمفی تئاتر اکسپو می پردازد. این برنامه ساعت 7 روز سه شنبه اجرا می شود.

5- میندی وود، سرآشپز مشهور استرالیایی در پاویون این کشور روز جمعه و شنبه به علاقه مندان آشپزی راهکارهای جالبی را آموزش می دهد.

درباره اکسپوی دبی بیشتر بخوانید:

بلیت هواپیما
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.