5 ایده ساده برای ست کردن شلوار بگ در بهار

5 ایده ساده برای ست کردن شلوار بگ در بهار کاماپرس
تورهای مسافرتی لحظه آخر

شلوار بگ یکی از راحت‌ترین انواع شلوار مخصوص چهارفصل است که استایل‌های راحت اما متفاوت و کاربردی را با خود همراه می‌کند. درکنار این راحتی، نکته مثبت دیگری که درباره شلوارهای مدل بگی وجود دارد، عدم پایبندی آن‌ها به چهارچوب جنسیت است که آن را برای استفاده زنان و مردان مناسب می‌کند.

کاماپرس در این گزارش، 5 ایده ساده برای ست کردن شلوار بگ در بهار را با جست‌وجو در چند فروشگاه عرضه‌کننده پوشاک، معرفی می‌کند.

شلوار بگ همراه با آیتم‌های بیسیک

اگر فقط چند دقیقه برای حاضر شدن فرصت دارید، ترکیب بگی‌ها با آیتم‌های بیسیک کمد در کوتاه‌ترین زمان ممکن یک استایل قابل قبول را برای‌تان فراهم می‌کند. آیتم‌های بیسیک یا ساده معمولا از اجزای جدانشدنی کمد لباس هستند که در هر موقعیتی به‌کار می‌آیند.

اصلی‌ترین این آیتم‌ها تیشرت یا پیراهن سفید یا بالاتنه‌های دیگری در رنگ‌های خنثی است. انتخاب صحیح این رنگ‌ها به‌خصوص برای لباس‌های بهاری و تابستانی که دوست داریم ترکیب شادتری در آن‌ها داشته باشیم مهم است. همچنین بهتر است در این نوع لباس‌ها از طراحی‌های کم یا خلوت استفاده شده باشد اما ترجیح اولیه این است که یک یا دو دست لباس ساده بدن هیچ طرح و نقشی برای شرایط ضروری کنار بگذارید.

شلوار بگ همراه با آیتم‌های بیسیک کاماپرس

راز آسمان پایتخت

بیشتر بخوانید:

شلوار بگ همراه با لباس‌های لایه لایه

پوشیدن چندلایه لباس خیلی وقت است که در استایلهای شخصی محبوب و پرطرفدار شده است. نکته اصلی در پوشیدن این سبک از لباس در فصل‌های گرم توجه به جنس لباس و تعداد آن است. در اینجا برای داشتن یک استایل لایه  لایه ویژه بهتر است تا جایی که می‌توانیم سادگی آیتم‌ها را حفظ کنیم و ترکیب رنگی خنک‌تری را متناسب با هوا درنظر بگیریم.

شلوار بگ همراه با لباس‌های لایه لایه کاماپرس

شلوار بگ با لباس‌های شاین‌دار

لباس‌های برق برقی که به‌اصطلاح آن‌ها را با عنوان شاین‌دار می‌شناسیم بیشتر در مهمانی‌های مختلف دیده می‌شوند. اما ترکیب این لباس‌ها با شلوارهای بگ استایلی کاملا متفاوت و خاص را ایجاد می‌کند که میتواند به یک امضای خاص در نحوه لباس پوشیدن شما تبدیل شود.

با این‌حال خوب است بدانیم این مدل شلوارها به خودی خود سبکی جالب و ویژه دارند و یک آیتم تغییردهنده در استایل محسوب می‌شوند. پس شاید برخی فکر کنند پوشیدن لباس‌های پر زرق و برق انتخاب مناسبی با بگی‌ها نیست؛ به‌ همین‌خاطر اگر فرد کم‌ریسکی در استایل هستید، پیشنهاد می‌کنیم در اولین‌بارهای پوشیدن شلوارهای بگی سراغ این مدل لباس‌ها نروید.

شلوار بگ با لباس‌های شاین‌دار کاماپرس

شلوار بگ با کت بلند

البته که منظورمان از کت، کت‌های متناسب با فصل بهار و پارچه‌های رایج در این فصل است. ست کردن شلوار بگی با کت نوع پوشش را از حالت کاملا راحت خارج کرده و کمی رسمیت به آن اضافه می‌کند. درواقع این نوع ترکیب بیان‌گر دو وجهه متفاوت از شخصیت شما است که نمود آن در استایل روزمره یک حرکت جسورانه است که به امتحان‌اش می‌ارزد.

اگر هم به کت‌های بلند علاقه ندارید،همچنان می‌توانید بگی‌ها را با کت‌های جین و چرم امتحان کنید تا پوششی نزدیک به استایل‌های آمریکایی دهه 90 را در خود زنده کنید.

شلوار بگ با کت بلند کاماپرس

شلوار بگ با تاپ‌ها

انواع مختلف تا‌پ‌ها و نیم‌تنه‌های زنانه در ترکیب با شلوار بگی یک تناقض خاصی را درعین راحتی ایجاد می‌کنند که آن را در بین استایل‌های بهاری با این شلوار محبوب می‌کند. برای پوشیدن تاپ‌ها با بگی هرچه بیشتر به سراغ مدل‌های جدیدتر بروید، این تناقض را علاوه‌بر اندازه و شکل آیتم‌ها، در سبک نیز وارد می‌کنید.

شلوار بگ با تاپ‌ها کاماپرس

انتهای پیام

مرتبط با : تگ موندشیکسونمدیسه
دادپویان
اوج آرام
ایده سبز
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز