4 خودرو دیگر هم در بورس کالا عرضه می شوند

بازار بورس کالا در آینده نزدیک میزبان عرضه چهار اتومبیل جک اس 5 نیوفیس و جک جی 4 از شرکت بهمن موتور هم خواهد بود. علاوه بر خودروهای مذکور، فیدلیتی پرایم و دیگنیتی هم به زودی در بازار سرمایه عرضه خواهند شد.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ بازار بورس، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، پذیرش چهار خودرو جک اس5 نیوفیس، جی4 و فیدلیتی پرایم و دیگنیتی در تاریخ بیست و هشتم اردیبهشت ماه تصویب شد. متقاضیان برای خرید هر خودرویی که در بورس کالا عرضه می‌شود باید به صورت مراجعه حضوری یا غیرحضوری به این مجموعه، «کد مشتری» دریافت کنند. در صورتی که متقاضیان مایل به دریافت کد مشتری به صورت غیرحضوری باشند، با وارد کردن کد سجام و کدملی در سامانه آنلاین کارگزاران بورس، رمز مربوطه را به صورت پیامک دریافت خواهند کرد.

اخبار مرتبط را بخوانید:

کرمان موتور شیراز

مشتریانی که متقاضی ثبت نام خودرو در بازار سهام هستند، باید حساب وکالتی داشته باشند. امکان افتتاح چنین حسابی از طریق اکثر بانک‌ها وجود دارد. لازم به ذکر است که باید در حساب وکالتی متقاضیان برابر وجه مورد نیاز برای معامله خودرو وجود داشته باشند. این امر از آن جهت ضروری است که مبلغ موجود در حساب متقاضیان کاملا بلوکه و بعد از خاتمه معامله به حساب بورس کالا منتقل می‌شود.

اولین عرضه خودرو در بورس کالا

روز چهارشنبه، بیست و هشتم اردیبهشت ماه 1401، برای نخستین بار دو خودرو در بازار بورس کالا عرضه شد. این دو خودرو کارا دو کابین و تک کابین بودند. تعداد خودرو کارا دوکابین 600 دستگاه بود که با قیمت 301 میلیون و 596 هزار تومان عرضه شد. تعداد اتومبیل کارا تک کابین هم 250 دستگاه با قیمت پایه‌ای 291 میلیون و 257 هزار تومان بود. هنوز اطلاعاتی از تعداد خودروهای جک ذکر شده و فیدلیتی و دیگنیتی و همچنین قیمت پایه آن‌ها ارائه نشده است.

انتهای پیام

مرتبط با : گروه بهمن
نرم افزار حسابداری
آیرومارت-کاماپرس
آسیاتک
ایمالز
دومینیکا پارادایس
آریا کیا سفر
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قصران گشت