پرفروش ترین ماشین لباسشویی هایسنس کدام است؟

شاخص-کاماپرس
تورهای مسافرتی لحظه آخر

ماشین لباسشویی‌های هایسنس در میان برندهای پرفروش لوازم خانگی قرار دارند و در سالیان اخیر توانسته‌اند با دیگر برندهای معتبر رقابت کنند. محصولات این برند عموما با قیمت بین 15 تا 30 میلیون تومان قیمت مناسبی دارند. قدرت موتور در نسل جدید ماشین لباسشویی‌های هایسنس تقویت و در کنار آن امکانات جانبی نظیر قفل کودک نیز لحاظ شده است. محصولات شرکت هایسنس با برخورداری از برنامه میکس، این امکان را در اختیار کاربران قرار می‌دهند تا هر نوع لباس با هر رنگی را به صورت جمعی شستشو دهند، بی آنکه به بافت و رنگ پارچه‌ها آسیبی وارد شود.

کاماپرس در این گزارش به بررسی ماشین لباسشویی‌های پرفروش برند هایسنس می‌پردازد.

ماشین لباسشویی هایسنس مدل WFH8012D

این مدل ماشین لباسشویی هایسنس با قیمت حدودی 23 میلیون تومان در شرایط کنونی در بازار موجود است. این محصول با ظرفیت 8 کیلوگرمی خود به راحتی می‌تواند برای خانواده‌های متوسط و پرجمعیت کارآمد باشد. این دستگاه از موتور تسمه‌ای برخوردار است و سرعت چرخش موتور 1200 دور در دقیقه عنوان شده است؛ از این رو می‌توان برای سالیان سال روی این محصول پرقدرت حساب باز کرد. همچنین این ماشین لباسشویی با تولید صدای 56 دسی بل، تولید صدای کمی دارد و از این نظر مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار گرفته است.

1-کاماپرس

بیشتر بخوانید:

ماشین لباسشویی درب از بالا هایسنس مدل WTY1802

این مدل ماشین لباسشویی هایسنس با قیمت حدودی 30 میلیون تومان یکی از بهترین گزینه‌ها برای کسانی است که اهل شستشوی پتو و پرده‌های به نسبت بزرگ در محیط منزل هستند چرا که ظرفیت کلی آن 18 کیلوگرم است؛ بنابراین داشتن این محصول به کاربران آپارتمان نشین توصیه می‌شود. این ماشین لباسشویی با برخورداری از قابلیت Air Dry پس از اتمام فرآیند شستشو نسبت به خشک کردن لباس‌ها به صورت اتوماتیک اقدام می‌کند و لباس‌ها با کمترین میزان چروک به کاربر تحویل داده می‌شود.

2-کاماپرس

ماشین لباسشویی هایسنس WFKV8010DS

این مدل ماشین لباسشویی هایسنس با ظرفیت دیگ 8 کیلوگرمی، حدود 17 میلیون تومان قیمت دارد و در رنگ سفید عرضه می‌شود. این ماشین لباسشویی اتوماتیک با موتور تسمه‌ای خود، قابلیت چرخش 1000 دور در دقیقه را دارد و از این رو، ماشین لباسشویی پرسرعت و کم مصرفی محسوب می‌شود. این محصول قابلیت شستشوی سریع نیز دارد و باب دل کاربرانی است که معمولا در دقیقه نود، به لباس تمیز احتیاج دارند.

3-کاماپرس

ماشین لباسشویی هایسنس WFKV9014

این مدل ماشین لباسشویی هایسنس حدود 24 میلیون تومان قیمت گذاری شده است. این محصول با ظرفیت 9 کیلوگرمی، هنگام شستشو تنها 58 دسی بل تولید صدا دارد و گزینه کم صدایی محسوب می‌شود. موتور این دستگاه 1400 دور در دقیقه می‌چرخد و همچنین امکان شستشو با بخار لباس‌ها را نیز دارد. این ماشین لباسشویی امکان شستشوی سریع لباس را نیز برای کاربران خود فراهم کرده است؛ بدین صورت که ظرف مدت 15 دقیقه به راحتی می‌توان لباس‌های تمیز را بدون معطلی تحویل گرفت.

4-کاماپرس

انتهای پیام

مرتبط با : دومینو کالادیجی کالاهایسنس

روکش مارال
آریاپی
آهن رویال
رایانه کمک
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز