وام 5 میلیارد تومانی بانک توسعه تعاون مختص چه کاری است؟

آن دسته از صنعتگران و فعالان صنعتی که مشتری بانک توسعه تعاون هستند، در صورتی که این روزها قصد تعویض اقلام و کالاهای سرمایه‌ای مرتبط با فعالیتشان را دارند می‌توانند از وام 5 میلیارد تومانی طرح «حاتم» استفاده کنند.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ بازار وام‌های بانکی، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، به نقل از رده، متقاضیان وام 5 میلیارد تومانی بانک توسعه تعاون باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه داشته باشند. سود این تسهیلات 18 درصد بوده و حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن به 48 ماه می‌رسد. ویژگی اصلی این طرح، فاصله زمانی سه ماهه در پرداخت اقساط است تا وام گیرندگان به راحتی امکان پرداخت قسط‌ها را داشته باشند. متقاضیان این تسهیلات باید حتما جواز کسب داشته باشند و آن را به بانک ارائه دهند. ضمنا ارائه ضامن رسمی هم ضروری است.

اخبار مرتبط را بخوانید:

با توجه به مبلغ وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط 146 میلیون و 874 هزار و 998 تومان است. کل سود تسهیلات، 2 میلیارد و 49 میلیون و 999 هزار و 906 تومان و مجموع رقم وام و سود آن، 7 میلیارد و 62 میلیارد و 959 هزار و 906 تومان خواهد بود.

آشنایی با برخی از اهداف تشکیل و فعالیت بانک توسعه تعاون

بانک توسعه تعاون با هدف حمایت فراهم کردن بستر مناسب برای توسعه مشارکت بخش غیردولتی در فعالیت‌های اقتصادی با اولویت تعاونی، کمک به حضور فعال و ایفای نقش موثر تعاونی‌ها در بورس، سرمایه و بازارهای بین المللی و مسائل مشابه فعالیت خود را آغاز کرد.

این بانک تاکنون توانسته لوح هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی، جایزه مسئولیت اجتماعی 1400، تندیس تجلیل از عملکرد بنگاه‌های اقتصادی برتر جهش تولید 99، لوح چهاردهمین رخداد ملی بررسی مسائل و چالش‌های روابط عمومی و … را به دست آورد.

انتهای پیام

مرتبط با : بانک توسعه تعاون
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *