وام 20 میلیون تومانی بانک مهر ایران چه شرایطی دارد؟

مشتریان بانک مهر ایران که کمبود نقدینگی دارند، می‌توانند از طریق طرح «اندوخته اجتماعی» تا سقف 20 میلیون تومان وام قرض الحسنه دریافت کنند. افراد به منظور دریافت این تسهیلات باید در یکی از شعب بانک مهر ایران سپرده قرض الحسنه داشته باشند.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ وام‌های بانکی، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، به نقل از رده، آن دسته مشتریان بانک قرض الحسنه مهر ایران که مایل به دریافت وام 20 میلیون تومانی این مجموعه هستند باید حداقل چهار ماه از مدت زمان افتتاح حساب ایشان گذشته باشد. ضمنا متقاضیان تسهیلات باید حداقل 1 میلیون تومان در حساب خود نگهداری کنند. این وام قرض الحسنه بوده و تنها چهار درصد کارمزد به آن تعلق می‌گیرد. حداکثر مدت زمان بازپرداخت تسهیلات 24 ماه است که به ازای هر یک ماه بیشتر ماندن پول در حساب متقاضیان، شش ماه به زمان پرداخت اقساط اضافه خواهد شد.

اخبار مرتبط را بخوانید:

با توجه به مبلغ وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت، میزان هر قسط به 451 هزار و 581 تومان می‌رسد. کل سود تسهیلات 1 میلیون و 675 هزار و 892 تومان خواهد بود که این مبلغ بدون کارمزد محاسبه شده است. مجموع رقم وام و سود آن هم به 21 میلیون و 753 هزار و 333 تومان خواهد بود.

اجاره خودرو در تهران

با برخی از خدمات بانک مهر ایران آشنا شوید

بانک قرض الحسنه مهر ایران یکی از بانک‌های نوپای کشور است که تمامی خدمات بانکی اعم از طرح‌های اعتباری قرض الحسنه، سپرده‌ گذاری، طرح‌های مسئولیت اجتماعی، قراردادها، قانون جدید چک، اوراق قرض الحسنه و بیمه عمر رایگان را به مشتریان واجد شرایط خود ارائه می‌دهد.

این بانک تسهیلات و وام‌های زیادی را در قالب قرض الحسنه به مشتریان خود اعطا کرده است. براساس گزارش روابط عمومی بانک مهر ایران، این مجموعه وام‌های تکلیفی هم به مشتریان پرداخت می‌کند.

انتهای پیام

مرتبط با : بانک قرض الحسنه مهر ایران
نرم افزار حسابداری
لوازم آرایشی سفیر
پستکس
سیم آخر-کاماپرس
الو ویزا
قیمت روز تیرآهن
تور اروپا نوروز 1403
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز