وام ۵۰۰ میلیونی مسکن به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟

تورهای مسافرتی لحظه آخر

گویا اتفاق ویژه ای در زمینه پرداخت وامهای مسکن در حال رخ دادن است. بعد از اینکه اعلام شد وام ۳۰۰ میلیونی برای ساخت مسکن در نظر گرفته شده، حالا خبرهایی درباره وام ۵۰۰ میلیون تومانی شنیده می‌شود.

به گزارش کاماپرس، بعد از اینکه یکی از اعضای هیئت‌ مدیره بانک مسکن از افزایش وام نوسازی بافت فرسوده برای سازندگان حرفه‌ای به ۳۰۰ میلیون تومان در تهران خبر داد،‌حالا خبرهایی درباره افزایش سقف وام مسکن اعضای هیئت علمی دانشگاهها به ۵۰۰ میلیون تومان شنیده می شود.

طبق رایزنی معاون اداری مالی وزارت علوم و ستاد امور رفاهی اعضای هیئت علمی، قرار است وام مسکن اعضای این هیئت تا سقف ۵ میلیارد ریال افزایش پیدا کند. در راستای همین وام، قرار است تسهیلات جدیدی تا سقف۲۰۰ میلیون تومان برای ودیعه مسکن اعضای هیئت علمی دانشگاهها در نظر گرفته شود.

اخبار مهم مرتبط را بخوانید

گفتنی است،بهمن ماه سال ۱۳۹۹ جلسه‌ای با حضور محمد تقی نظرپور معاون اداری مالی وزارت علوم و جهانگیر حسن‌زاده دبیر ستاد امور رفاهی اعضای هیأت علمی و نمایندگان بانک‌ها برای یکدست سازی شرایط ارائه ضمانت‌ها و وثیقه‌ها برگزار شد که به علت به نتیجه نرسیدن در ارائه یک روند ثابت، قرار بر برگزاری جلسه با مدیران بانک مرکزی گذاشته شد که در روزهای آتی نتیجه جلسه اعلام می شود.

راز آسمان پایتخت

به همین دلیل اعضای هیئت علمی می‌توانند تا رسیدن به نتیجه نهایی با همان شرایط سابق اقدام به دریافت وام کنند.

دریافت  وام ۵۰۰ میلیون تومانی چه شرایطی دارد ؟
تسهیلات مسکن اعضای هیئت علمی به متقاضیانی تعلق می‌گیرد که در سنوات گذشته از وام مسکن اعضای هیأت علمی استفاده نکرده باشند و در صورت دریافت تسهیلات مشمول استفاده از تسهیلات نیستند.
همچنین استفاده همزمان از تسهیلات ساخت و خرید مسکن و ودیعه مسکن امکان پذیر نیست.

برای دسترسی سریعتر به اخبار مهم روز، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.

مرتبط با : بانک مسکن
اوج آرام
دادپویان
ایده سبز
رایانه کمک
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز