همسر آزاده نامداری در دادسرا : آزاده ناخواسته قرص خورده است

پزشکی قانونی روز گذشته دلیل مرگ آزاده نامداری را مسمومیت دارویی به دلیل خوردن ۱۰۰ قرص اعصاب اعلام کرد. اما سجاد عبادی همسر نامداری معتقد است او ناخواسته قرص خورده است.

به گزارش کاماپرس، سجاد عبادی همسر آزاده نامداری صبح دیروز در دادسرای امور جنایی تهران حاضر شد. او درباره دلیل مرگ همسرش و شایعاتی که مطرح شده است، گفت: مرگ آزاده یک اتفاق بود و احساس می‌کنم او در خوردن قرص هایش ناخواسته زیاده روی کرده است. نمی‌دانم به گندم، دخترم وقتی بزرگ شد چه جوابی بدهم.

او در ادامه به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: من وقتی همراه گندم به سفر رفتیم با آزاده در تماس بودم و حتی به او گفتم که به خانواده ات اطلاع بده که همراه ما نیامدی .خانه ام خراب شده و من در این مدت با هیچ رسانه داخلی و خارجی صحبت نکردم و هنوز نمی‌توانم این اتفاق را باور کنم.

اخبار مهم و پربازدید را بخوانید

آزاده دشمنان زیادی داشت

او همچنین درباره شایعات فضای مجازی و اینکه گفته می شد آزاده نامداری با همسرش مشکل داشته، گفت: برخی‌ها گفته اند ما با هم اختلاف داشتیم، آزاده دشمنان زیادی داشت که این داستان‌ها را برای ما اعلام کردند ما هم مثل همه زندگی‌های مشترک و زنان و مردان که برخی مواقع با هم دچار اختلاف می‌شوند اختلاف پیدا می‌کردیم، اما اختلافاتمان شدید نبود که بخواهیم با هم قهر کنیم یا درگیر شویم.

من به عنوان شوهرش همیشه او را حمایت می‌کردم و زندگی عاشقانه‌ای داشتیم و هنوز نمی‌توانم مرگ آزاده نامداری را باور کنم و نمی‌دانم چطور با این غم زندگی کنم.

خبر درگذشت آزاده نامداری مجری سابق تلویزیون عصر شنبه ۷ فروردین ماه منتشر شد. پس از اعلام خبر درگذشت آزاده نامداری، شایعات زیادی در فضای مجازی و برخی سایتها درباره قتل، مرگ به دلیل کرونا، اوردوز و خودکشی او منتشر شد.

برای دسترسی سریعتر به اخبار مهم روز، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.

بلیت هواپیما
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

3 دیدگاه برای “همسر آزاده نامداری در دادسرا : آزاده ناخواسته قرص خورده است

  1. ترانه. س گفته:

    کلا یه جهش فرهنگی لازمه برای خیلی از ادمها تا یاد بگیرن مسایل زندگی هر کس مال خودشه… آزاده یه ادم مستعد در حرفه خودش بود… الویت ادمها رو بفهمیم چرا دنبال حاشیه هستیم؟؟؟؟؟

    • محسن گفته:

      ایشان سلبریتی بودند نه آدم عادی. همین جامعه امثال ایشان را بزرگ کرده اند و باید در مقابل این مردم پاسخگو باشند. ضمنا” ظاهرا در زمانیکه در اوج بودند راجع به نحوه زندگی دیگران اظهار نظر می کردند ( از جمله حجاب)و اتفاقا زمانیکه مغایرت رفتار خودشان با رفتار تبلیغی برای مردم آشکار شد ، این هجمه ها بطرف ایشان رفت. مشکل از جایی شروع می شود که اینگونه آدمها نمی توانند افول خود را بپذیرند و اگر از حضور در شبکه های اجتمائی فاصله می گرفتند و به زندگی خصوصیشان (مثل اغلب افراد جامعه ) می پرداختند اینگونه نمی شد. این زنگ خطری باشد برای دیگران.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.