مانور هیجان انگیز جنگنده های پیشرفته سوخو 35 روسی (ویدیو)

جنگنده روسی سوخو 35 در واقع نسخه ارتقاء یافته سوخو 27 است که توسعه آن در اوایل دهه 1980 میلادی آغاز شد. این جنگنده برای انجام مأموریت های برتری هوایی طراحی شده است ولی حملات هوا به زمین را نیز به خوبی انجام می دهد. در ادامه ویدیویی تماشا می کنید که پرواز و مانوردهی جنگنده های پیشرفته سوخو 35 را نمایش می دهد.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

 

به گزارش کاماپرس، سوخو 35 به نسل ++4  جنگنده ها تعلق دارد و از سرعت و مانورپذیری فوق العاده ای برخوردار است. این جنگنده قادر است به همراه جنگ افزارهای بسیار سنگین تا ارتفاع زیادی اوج بگیرد و مسافت هایی طولانی را بپیماید. جنگنده روسی سوخو 35 تهدیدی جدی برای جنگنده های نسل +4  غربی مانند یوروفایتر تایفون، رافائل، اف 15 و اف 18 سوپر هورنت به شمار می آید. البته از لحاظ رادارگریزی و پنهانکاری نمی تواند با جنگنده آمریکایی اف 22 رقابت کند.

موتورهای قوی این جنگنده به آن اجازه می دهند بودن پس سوزی به سرعت های مافوق صوت دست یابد. علاوه بر این، موتورها دارای سیستم رانش سه بعدی هستند و این جنگنده را بسیار مانورپذیر می کنند.

جنگنده تک سرنشین سوخو 35 از دو موتور توربوفن بهره می برد که هر یک بدون پس سوزی 86.3 کیلونیوتن و با پس سوزی 137.3 کیلونیوتن نیروی رانشی تولید می کنند. این جنگنده می تواند حداکثر با سرعت 2400 کیلومتر بر ساعت پرواز کند و تا ارتفاع 18000 متری اوج بگیرد.

پربازدیدترین ویدیوها را ببینید:

انتهای پیام

این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

2 دیدگاه برای “مانور هیجان انگیز جنگنده های پیشرفته سوخو 35 روسی (ویدیو)

  1. سید امیر مقدم گفته:

    سلام دوست گرامی
    تو دقیقه ۷.۲۵ پرچم ایران ، کنار باند دیده میشه.
    چرا هنوز ستاره روسیه روی هواپیما ها هست ، چرا تصویر پرچم خودمون روی هواپیما نیست؟؟؟؟؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *