قیمت پراید به ۹۷ میلیون رسید

تورهای مسافرتی لحظه آخر

سد مقاومتی پراید هم شکست . سرانجام قیمت پراید از مرز صد میلیون پایین آمد و به ۹۷ میلیون تومان رسیده است.

به گزارش کاماپرس، قیمت پراید از اوایل امسال روزهای پرنوسانی را پشت سر گذاشت. هیچ کس فکر نمی کرد یک روز قیمت دلار از ۱۰۰ میلیون تومان هم بیشتر شود. اما این اتفاق در روزهای اوج گیری قیمت دلار رخ داد و حتی گاهی به بالای ۱۵۰ میلیون تومان هم رسید. اما حالا نوبت سقوط است. بعد از کاهش قیمت دلار و تاثیر مثبتی که د رکاهش قیمت خودرو داشت، قیمت پراید روز به روز کمتر شد و حالا به ۹۷ میلیون تومان رسیده است.

البته کاهش قیمت ها فقط به پراید ختم نمی شود. تمام انواع خودرو از آبان ماه تاکنون با درصدهای مختلف ریزش قیمت روبرو هستند. در هفته جاری اختلافات قیمتی همزمان با کاهش قیمت ها در این بازار کاهش یافت و امروز این اختلافات قیمتی به حداقل چند هفته گذشته رسیده است و به جز مواردی اختلافات قیمتی چند صد هزار تومانی در همه نمایشگاه ها و سایت ها خودروها با قیمتی مشابه عرضه می شوند.

اخبار مهم مرتبط را بخوانید

پژو ۲۰۶ ۱۹۷ میلیون، تیبا ۱۲۷ میلیون

راز آسمان پایتخت

در حال حاضر پراید ۱۳۱ از ۱۰۳ میلیون تومان در ۲ آذر، امروز به کانال قبل برگشته و در حال حاضر ۹۷ میلیون تومان قیمت دارد. پراید ۱۱۱ از ۱۲۳ میلیون تومان در ۲ آذر، امروز به قیمت ۱۱۹ میلیون تومان رسیده است و پراید ۱۳۲ نیز از ۱۰۷ میلیون تومان در ۲ آذر امروز به قیمت ۱۰۳ میلیون تومان رسیده است و پراید ۱۵۱ نیز امروز در حالی ۱۰۵ میلیون تومان قیمت دارد که این خودرو در ۲ آذر به قیمت ۱۱۰ میلیون تومان معامله می شده است.

پژو ۲۰۰۸ مدل ۹۹ نیز از ۱ میلیارد و ۸۵ میلیون تومان در ۲ آذر امروز به قیمت ۱ میلیارد و ۲۰ میلیون تومان رسیده است. مدل ۸ آن نیز در حال حاضر ۹۰۵ میلیون تومان قیمت دارد و پژو ۲۰۶ تیپ ۲ نیز از ۱۹۷ میلیون تومان در ۲ آذر، امروز به قیمت ۱۹۰ میلیون تومان رسیده است و تیپ ۵ این خودرو نیز در حالی امروز ۲۵۴ میلیون تومان قیمت دارد که این خودرو در ۲ آذر به قیمت ۲۶۵ میلیون تومان معامله می شده است.

به گزارش خبر آنلاین تیبا هاچ بک از ۱۳۲ میلیون تومان در ۲ آذر امروز به قیمت ۱۲۷ میلیون تومان رسیده است و تیبا هاچ بک پلاس نیز از ۱۴۱ میلیون تومان در ۲ آذر امروز به قیمت ۱۳۴ میلیون تومان رسیده است و تیبا صندوقدار اس ایکس بنزینی نیز در حالی امروز ۱۲۰ میلیون تومان قیمت دارد که این خودرو در ۲ آذر به قیمت ۱۲۸ میلیون تومان معامله می شده است.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار مهم بازار خودرو، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.

مرتبط با : سایپا
دادپویان
ایده سبز
اوج آرام
رایانه کمک
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

1 دیدگاه برای “قیمت پراید به ۹۷ میلیون رسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز