قیمت روز ارز دیجیتال 13 بهمن 1401

وضعیت رو به بهبود بازار رمزارزها، باعث افزایش امیدواری سرمایه گذاران قبلی شده و حتی در حال جذب سرمایه‌های جدید است. این روزها بهبود قیمت ارز دیجیتال مهم مانند بیت کوین و اتریوم و روند رو به رشد آن‌ها نظرات کارشناسان و تحلیلگران را درباره بازار کریپتو عوض کرده و به نظر این شرایط تداوم داشته باشد.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ بازار رمزارزها، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، مطالعات اخیر شرکت سرمایه گذاری دیویر نشان می‌دهد که بیشتر مشتریان ثروتمند این مجموعه از مشاوران مالی درخواست دارند که برای ورود به بازار کریپتو به آن‌ها مشاوره لازم را ارائه دهند. کاهش قیمت بیت کوین و ارزهای دیجیتال دیگر در سال 2022 باعث شد تا سرمایه گذاران زیادی ضرر کنند و مردم از ورود به بازار رمزارزها امتناع کنند. اما با رشد دوباره قیمت ارز دیجیتال مهم مانند بیت کوین و اتریوم، بازار رمزارزها جان دوباره گرفته و سرمایه گذاران قدرتمندی خواهان حضور در این بخش هستند. اخیرا شرکت سرمایه گذاری دیویر اعلام کرده که نزدیک به 82 درصد مشتریان ثروتمند این شرکت خواهان سرمایه گذاری روی بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال مهم هستند. براساس نتایج نظرسنجی به عمل آمده توسط این مجموعه در دهم بهمن ماه، طی 12 ماه گذشته از هر 10 مشتری ثروتمند با میزان دارایی قابل سرمایه گذاری بین 1.2 میلیون تا 6.1 میلیون دلار، هشت نفر از مشاوران درخواست کرده‌اند درباره سرمایه گذاری روی رمزارزها به آن‌ها مشاوره ارائه شود.

اخبار مرتبط را بخوانید:

با وجود اینکه قیمت ارز دیجیتال های معروف مثل بیت کوین و اتریوم طی چند روز گذشته اصلاح خورد، اما هنوز افراد زیادی مایل به سرمایه گذاری روی این ارزهای دیجیتال هستند. در حال حاضر قیمت ارز دیجیتال اتریوم نسبت به روز قبل 42 دلار افزایش پیدا کرده و به مرز هزار و 669 دلاری رسیده است. نگاهی به عملکرد شش ماهه این رمزارز، رشد 2.1 درصدی آن را نشان می‌دهد. براساس تحلیل کلاسیک، در صورتی که قیمت ارز دیجیتال مذکور از مقاومت هزار و 696 دلاری عبور کند، احتمال رشد بیشتر آن دور از انتظار نخواهد بود.

اجاره خودرو در تهران

دوج کوین هم یکی دیگر از ارزهای دیجیتال مورد توجه است که میزان فعالیت نهنگ‌های آن در حال افزایش است. امروز نرخ دوج کوین نسبت به روز قبل 0.89 درصد بالا رفت و 0.09 یک دلار شد. عملکرد یک هفته اخیر این ارز دیجیتال 8.2 درصد رشد را نشان می‌دهد.

منبع: اکسکوینو، پلتفرم خرید و فروش ارزهای دیجیتال و کیف پول رمزارز ها

انتهای پیام

مرتبط با : اکسکوینو
قیمت روز تیرآهن
نرم افزار حسابداری
وکیل پایه یک آنلاین
سیم آخر-کاماپرس
لوازم آرایشی سفیر
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز