قیمت آپارتمان در فاز صفر پرند چند؟

به گفته خریداران مسکن در محدوده پرند، فاز صفر از پرمتقاضی‌ترین فازهای این شهر جدید محسوب می‌شود و بسیاری از خریداران در این فاز به دنبال مسکن می‌گردند. قیمت آپارتمان در فاز صفر پرند به سبب امکانات و شرایط خانه‌ها متفاوت است و همین موضوع سبب شده تا افراد بتوانند با بودجه یک تا بیش از 4 میلیارد تومان واحدی در این شهر خریداری کنند.

کاماپرس در ادامه قیمت 7 آپارتمان در فاز صفر پرند را بررسی می‌کند؛

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

*براساس آگهی‌های فروش، واحد 135 متری نوساز در فاز صفر پرند 4 میلیارد و 50 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. این واحد در طبقه دوم واقع شده و دارای امکاناتی همچون آسانسور، پارکینگ و انباری است. متقاضی برای هر متر این خانه سه خوابه باید 30 میلیون تومان بپردازد.

*آپارتمان 125 متری دوخوابه در فاز صفر پرند 3 میلیارد و 380 میلیون تومان قیمت دارد. از امکانات این واحد نوساز می‌توان به آسانسور، پارکینیگ و انباری اشاره کرد. این واحد در طبقه چهارم قرار گرفته که خریدار برای هر متر آن باید 27 میلیون و 40 هزارتومان پرداخت کند.

*خریدار همچنین می‌تواند با بودجه 2 میلیارد و 480 میلیون تومان واحدی 110 متری در فاز صفر پرند خریداری کند. این واحد در سال 97 ساخته شده و دواتاق، پارکینگ همچنین انباری دارد.

بیشتر بخوانید:

*دیگر واحد آگهی شده در این محدوده، آپارتمان 85 متری با سن بنا 3 سال است که از امکانات آن می‌توان دو اتاق، آسانسور، پارکینگ و انباری را نام برد. متقاضی برای خرید این خانه باید مبلغی معادل 2 میلیارد و 300 میلیون تومان بپردازد.

*خریداران مسکن در فاز صفر پرند همچنین می‌توانند با پرداخت 2 میلیارد و 295 میلیون تومان واحد 102 متری نوساز خریداری کنند. از امکانات این آپارتمان واقع در طبقه چهارم می‌توان به آسانسور، انباری، پارکینگ و دواتاق اشاره کرد.

خرید آپارتمان در فاز صفر پرند با بودجه یک میلیارد

*واحد 72 متری ساخت سال 1394 با مبلغی معادل یک میلیارد و 700 میلیون تومان آگهی شده است. این واحد کوچک‌متراژ در فاز صفر پرند دارای یک اتاق خواب و انباری است. متقاضی برای هر متر این واحد در طبقه اول باید 23 میلیون و 611 هزارتومان بپردازد.

*واحد 82 متری ساخت سال 88 در فاز 0 پرند یک میلیارد و 570 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. قیمت هر متر این واحد دوخوابه 19 میلیون و 146 هزارتومان است و این آپارتمان امکاناتی همچون پارکینگ و انباری دارد.

انتهای پیام

این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

1 دیدگاه برای “قیمت آپارتمان در فاز صفر پرند چند؟

  1. ابی گفته:

    قیمت مسکن مهر در اسلامشهر میدان غدیر شهرک امام خمینی ضیاآباد سابق 80 متری بلوک های 4طبقه چه قیمتی دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *