فوری / شرایط ثبت نام جدیدترین وام بانک پاسارگاد با سود متغیر

تورهای مسافرتی لحظه آخر

دارندگان دستگاه کارتخوان یا درگاه پرداخت اینترنتی پاسارگاد این امکان را دارند بر مبنای مجموع امتیاز ناشی از ماندگاری وجوه در حساب‌های خود و تراکنش‌های دستگاه کارتخوان یا درگاه پرداخت اینترنتی تا چهار برابر امتیاز خود، تسهیلات بگیرند.

به گزارش کاماپرس، به نقل از رده، مشتریان بانک پاسارگاد به منظور دریافت «تسهیلات مبتنی بر مراوده» باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه جاری، کوتاه مدت یا حساب دیجیتال داشته و حداقل 10 تراکنش یا 1 میلیون و 500 هزار تومان نقدینگی در ماه داشته باشند.

ضمنا به منظور درخواست برای این تسهیلات باید حداقل سه ماه از مدت زمان سپرده گذاری آن‌ها گذشته باشد. این تسهیلات براساس میانگین حساب، امتیاز و اعتبارسنجی مشتریان به آن‌ها تعلق می‌گیرد. سود این وام نیز براساس شرایط مشتری متغیر بوده و بین 6 تا 23 درصد اعلام شده است. بازپرداخت این وام با توجه به شرایط مشتری و صلاحدید بانک به صورت آنی یا اقساطی خواهد بود.

اخبار مرتبط را بخوانید:

راز آسمان پایتخت

افرادی که مایل به دریافت اطلاعات بیشتر درباره میزان این تسهیلات هستند، می‌توانند به هر یک از شعب این بانک در سراسر کشور مراجعه کرده یا مبلغ وام مذکور را در نرم افزار سانیار مشاهده کنند.

آغاز به کار بانک پاسارگاد به چه زمانی باز می‌گردد؟

بانک پاسارگاد از جمله بانک‌های خصوصی کشور است که از نیمه دوم سال 1383 فعالیت خود را آغاز کرد. این مجموعه از آغاز فعالیت خود تاکنون انواع خدمات مجاز پولی و بانکی، از جمله خدمات مربوط به تسهیلات و تعهدات، امور ارزی، خدمات ریالی، صندوق امانات و همچنین بانکداری شرکتی، بانکداری مجازی مبتنی بر موبایل، کارت و تلفن، درگاه پرداخت اینترنتی، ویپاد، بانکداری کودک و نوجوان، کیف پول همراه و … را به مشتریان واجد شرایط ارائه داده است.

انتهای پیام

مرتبط با : بانک پاسارگاد
اوج آرام
دادپویان
رایانه کمک
ایده سبز
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز