علت پیش فروش‌های متوالی ایران خودرو مشخص شد

تورهای مسافرتی لحظه آخر

شاید یکی از مهمترین دلایل پیش فروش های متوالی ایران خودرو ، تولید روزانه ۳ هزار محصول توسط این شرکت خودرو سازی باشد.

به گزارش کاماپرس، شرکت خودروسازی ایران خودرو چند هفته متوالی است که فروشهای فوق العاده برگزار می کند و هر هفته مراسم قرعه کشی و اعلام نام برندگان به پاست. گفته می شود ایران خودرو با افزایش تولید مواجه شده و به همین دلیل می تواند به صورت متوالی هر هفته پیش فروش برگزار کند.
فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران خودرو از تولید روزانه ۳ هزار محصول خبر داده و اینکه با ادامه این روند کل رکورد تولید سال گذشته شکسته می شود.

اخبار مهم مرتبط را بخوانید

او در این باره گفت:« با عبور تولید روزانه از مرز دو هزار و ۹۵۰ دستگاه، رکورد تاریخی در استقلال تولید خودرو به ثبت رسید که فراتر از هدفگذاری بود. در صورت تولید کمتر از 40 هزار دستگاه تا هفته نخست دی،‌ کل رکورد تولید سال گذشته شکسته خواهد شد. خودروهای ناقص به کمتر از 60 هزار دستگاه رسیده و این تعداد نیز با ترخیص قطعات از گمرک درحال تکمیل و عرضه است. برنامه تولید ماهانه، 50 هزار دستگاه و تجاری سازی و عرضه به بازار 54 هزار دستگاه است که تا پایان سال هدف 500 هزار دستگاه محقق خواهد شد .»

راز آسمان پایتخت

مدیر عامل ایران خودرو درباره تولید خودروهای سنگینی نیز به بورس پرس گفت:« تولید خودروی تجاری و سنگین نیز نسبت به سال گذشته سه برابر افزایش داشته و درحال حاضر 40 درصد بازار خودروهای سنگین در اختیار ایران خودرو است. از ابتدای ماه جاری 100 دستگاه واگن هود تجاری سازی و آماده تحویل شده است.»

برای دسترسی سریعتر به اخبار مهم  روز، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.

مرتبط با : ایران خودرو
رایانه کمک
ایده سبز
اوج آرام
دادپویان
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز