شیوه ثبت نام وام قرض الحسنه 300 میلیونی و 750 میلیونی بانک دی

تورهای مسافرتی لحظه آخر

بانک دی به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان خود طرح تسهیلاتی به نام «باران» را تدارک دیده است. سقف این وام برای افراد حقیقی 300 میلیون تومان است، البته افراد حقوقی نیز امکان درخواست برای این طرح را دارند. سقف این تسهیلات برای حقوقی‌ها به 750 میلیون تومان می‌رسد.

به گزارش کاماپرس، به نقل از رده، افرادی که مایل به دریافت وام طرح باران هستند باید حداقل 10 میلیون تومان سپرده گذاری کرده و میانگین حساب مناسب را ایجاد کنند. حقوقی‌هایی که مایل به ارائه این تسهیلات به کارکنان خود هستند نیز باید به متقاضیان معرفی نامه بدهند. این وام برای تمامی افراد، اعم از حقیقی و حقوقی، قرض الحسنه بوده و تنها به آن چهار درصد کارمزد تعلق می‌گیرد. حداقل مدت زمان بازپرداخت این وام شش ماه بوده و حداکثر به 60 ماه می‌رسد.

اخبار مرتبط را بخوانید:

افراد حقیقی که مایل به دریافت وام مذکور هستند باید با توجه به شرایط مذکور هر ماهه 5 میلیون و 454 هزار و 545 تومان قسط بپردازند. کل سود این تسهیلات به 36 میلیون تومان می‌رسد و جمع رقم وام و سود آن نیز 336 میلیون و 300 هزار تومان خواهد بود. لازم به ذکر است که امتیاز این تسهیلات قابل انتقال به اقوام درجه یک است.

راز آسمان پایتخت

مختصری درباره بانک دی بدانید

بانک دی یکی از بانک‌های خصوصی بزرگ کشور است که با هدف تجهیز منابع مالی از طریق جذب سپرده‌ها، اخذ تسهیلات و استفاده از سایر ابزارهای پولی و مالی و تخصیص آن‌ها برای اعطای وام شکل گرفت و در حال حاضر انواع خدمات مربوط به تسهیلات ارزی، سپرده‌ها و خدمات، تسهیلات و سپرده‌ها و خدمات ریالی را ارائه می‌دهد.

این بانک همواره به رعایت نسبت کفایت سرمایه بانک مرکزی ایران و مقررات و ضوابط بین المللی کمیته بال پایبند است.

انتهای پیام

مرتبط با : بانک دی
اوج آرام
ایده سبز
دادپویان
رایانه کمک
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

2 دیدگاه برای “شیوه ثبت نام وام قرض الحسنه 300 میلیونی و 750 میلیونی بانک دی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز