رانا پلاس سقف شیشه ای کی به بازار می آید؟ + عکس

بعد از انتشار خبر تولید رانا پلاس با گیربکس 6 دنده جدید، حالا تصاویر رانا پلاس پانوراما با سقف شیشه ای در فضای مجازی منتشر شده است.

به گزارش کاماپرس، خودروی رانا پلاس ایران خودرو، اولین بار در زمستان 98 معرفی شد، قرار است به زودی وارد بازار شود. رانا پلاس نسخه ارتقایافته راناست که هم یورو5 شده، هم به امکانات بیشتری مجهز شده و هم چندین تغییر ظاهری را تجربه کرده است.

گفته می شود مهمترین تغییرات سری جدید رانا پلاس سقف پانورما و گیربکس 6 دنده است. سقف پانورمای رانا پلاس، شبیه به سقف پژو 207 پانوراما ساخته شده و پرده آن بصورت دستی بازوبسته می‌شود.

اخبار مهم مرتبط را بخوانید

قیمت رانا پلاس چقدر است؟

با اعلام قیمت جدید محصولات ایران خودرو برای پاییز 99، حالا مشخص شده که خریداران رانا پلاس با موعد تحویل آبان و آذر، باید با قیمت جدید، برای تکمیل وجه اقدام کنند. درحالیکه قیمت رانا پلاس در تابستان 99 معادل 144.8 میلیون تومان بود، ایران خودرو برای پاییز 99، قیمت آنرا معادل 179.5 میلیون تومان اعلام کرده است.

رانا پلاس سال 1400 گران تر می شود

به گفته قاضوی، مدیر پروژه رانا پلاس، ایران خودرو برنامه تولید روزانه 50 دستگاه رانا پلاس را دارد؛ یعنی سالانه می‌تواند 15 هزار دستگاه از این محصول جدید را به بازار بفرستد. برای سال 99 نیز هم اکنون 2000 دستگاه رانا پلاس تولید شده که از مهرماه 99 تحویل آن به مشتریان آغاز شد. همچنین پیش‌بینی شده که در سال جاری، ایران خودرو حدود 13 هزار دستگاه رانا پلاس را به خریداران برساند.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار مهم بازار خودرو، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.

به گزارش باما از اواخر سال 99 نیز ایران خودرو قرار است نسخه‌های گران‌تری از رانا پلاس را معرفی کند که امکانات جدیدتری مانند گیربکس 6 دنده جدید، گیربکس نیمه اتومات، فرمان برقی و حتی موتور EC5 دارند. احتمالا تحویل این نسخه از رانا پلاس از اواسط سال 1400 خواهد بود.