جزئیات دو وام قرض الحسنه 20 و 30 میلیون تومانی بانک مهر ایران

لست سکند

بانک قرض الحسنه مهر ایران به آن دسته از افرادی که امکان ایجاد میانگین حساب را در این مجموعه دارند تا 30 میلیون تومان وام پرداخت می‌کند. اما در صورتی که فردی به وام احتیاج داشته باشد و نتواند میانگین حساب ایجاد کند، می‌تواند از وام قرض الحسنه 20 میلیونی این مجموعه بهره ببرد.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ وام‌های بانکی، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس به نقل از رده، افرادی امکان ایجاد میانگین حساب مناسبی را داشته باشند، می‌توانند از وام 30 میلیون تومانی طرح «امتیاز مهر» استفاده کنند. سود این وام 4 درصد بوده و حداکثر مدت زمان پرداخت اقساط آن 60 ماه است. متقاضیان این وام باید حساب قرض الحسنه داشته باشند و ضامن رسمی هم به بانک ارائه دهند. در صورت پرداخت وام 30 میلیونی، با نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت مشخص شده، میزان اقساط 552 هزار و 496 تومان خواهد بود.

اخبار مرتبط را بخوانید:

شرایط وام قرض الحسنه 20 میلیون تومانی تداوم مهر

وام 20 میلیون تومانی تحت عنوان طرح «تداوم مهر» پرداخت می‌شود و سود آن 4 درصد است. این نوع تسهیلات به ضامن رسمی نیاز دارد و متقاضیان دارای حساب قرض الحسنه امکان بهره گیری از این وام را دارند. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این وام 60 ماه است. با این رقم وام، سود و مدت زمان بازپرداخت مذکور، میزان اقساط 368 هزار و 330 تومان خواهد بود.

راز آسمان پایتخت

درباره بانک قرض الحسنه مهر ایران

بانک قرض الحسنه مهر ایران در سال 1386 با سرمایه اولیه هزار و 500 میلیارد تومان افتتاح شد. این مجموعه علاوه بر اعطای تسهیلات قرض الحسنه، درباره حساب‌های قرض الحسنه جاری و بانکداری الکترونیکی هم فعالیت دارد. بانک مهر ایران به دنبال ارائه خدمات نوین بانکی به مشتریان خود است. هم اکنون بیشتر از 522 شعبه این مجموعه به صورت آنلاین فعالیت دارند و خدمات متنوع بانکی را به مشتریان واجد شرایط ارائه می‌دهند.

کسب رتبه سوم بانک برتر اسلامی سال 2018 و به دست آوردن جایزه نخبه اقتصادی جهان اسلام به مدیریت این مجموعه در سال 2019 تنها گوشه‌ای از افتخارات این بانک است.

انتهای پیام

مرتبط با : بانک قرض الحسنه مهر ایران
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

1 دیدگاه برای “جزئیات دو وام قرض الحسنه 20 و 30 میلیون تومانی بانک مهر ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز