جدیدترین قیمت آپارتمان 100 متری در پردیس

با افزایش قیمت خانه در تهران قیمت‌ها همواره در حال تغییر هستند تا جایی که قیمت مسکن در اطراف تهران نیز با افزایش همراه شده و جدیدترین قیمت هر متر آپارتمان 100 متری در پردیس 28 میلیون و 500 هزارتومان است.

کاماپرس در ادامه قیمت 6 آپارتمان 100 متری در پردیس را بررسی خواهد کرد؛

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

*آپارتمان 100 متری در پردیس محدوده فاز 8 با عمر بنا یک سال، 2 میلیارد و 850 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. این واحد در طبقه اول قرار گرفته و برای هر متر آن  28 میلیون و 500 هزارتومان قیمت تعیین شده است. از امکانات این آپارتمان 100 متری می‌توان به دو اتاق، آسانسور، پارکینگ و انباری اشاره کرد.

*دیگر آپارتمان 100 متری در پردیس محدوده فاز 8 قیمتی معادل 2 میلیارد و 900 میلیون تومان دارد. این واحد نوساز در طبقه چهارم واقع شده و دارای امکاناتی همچون دو اتاق، آسانسور، پارکینگ و انباری است. این مطلب توسط تحریریه کاماپرس تهیه شده و بازنشر آن در سایر رسانه‌ها بدون کسب اجازه صورت گرفته است.

اجاره خودرو در تهران

*واحد نوساز 100 متری در فاز 8 پردیس با بودجه 3 میلیارد و 300 میلیون تومان قابل خریداری است. این واحد در طبقه دوم واقع شده و هر متر آن 33 میلیون تومان قیمت دارد. از امکانات این آپارتمان 100 متری در پردیس می‌توان دو اتاق، آسانسور، پارکینگ و انباری را نام برد.

بیشتر بخوانید:

*واحدی با عمر بنا 14 سال به قیمت 3 میلیارد و 999 میلیون تومان آگهی شده است. این آپارتمان 100 متری در پردیس در فاز 2 واقع شده و امکاناتی همچون دو اتاق، آسانسور و پارکینگ دارد. متقاضی برای خرید هر متر این واحد واقع در طبقه چهارم باید 39 میلیون و 900 هزارتومان پرداخت کند.

*آپارتمان 100 متری در فاز 1 پردیس 4 میلیارد تومان قیمت دارد. این واحد در سال 85 ساخته شده و قیمت هر متر آن 40 میلیون تومان است. این واحد با امکاناتی همچون دو اتاق، آسانسور، پارکینگ و انباری در طبقه سوم واقع شده است.

*خریدار برای خرید آپارتمان دوخوابه 100 متری با عمر بنا 15 سال باید 5 میلیارد و 500 میلیون تومان بپردازد. این واحد در طبقه اول واقع شده و امکاناتی همچون پارکنیگ و انباری دارد. متقاضی برای هر متر این واحد باید 55 میلیون تومان پرداخت کند.

انتهای پیام

نرم افزار حسابداری
قیمت روز تیرآهن
تور اروپا نوروز 1403
الو ویزا
پستکس
لوازم آرایشی سفیر
سیم آخر-کاماپرس
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

3 دیدگاه برای “جدیدترین قیمت آپارتمان 100 متری در پردیس

  1. رضا حاجی باقر گفته:

    چه خبره اون سر تهرون رو دامنه کوه ها متری ۳۰ میلیون،متری ۶ تومن برای ساخت هزینه شده و متری ۶ تومن هم زمین نهایت ۱۲ تا ۱۳ تومن با تورم روز نهایت میشود ۱۸ تومن متری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز