تداوم نوسان قیمت دلار در آغاز هفته کاری

کشمکش‌ها بین بازارساز و معامله گران دلار ادامه دارد و همچنان قیمت دلار بالا و پایین می‌رود. امروز قیمت دلار نسبت به سه روز گذشته 0.22 درصد رشد پیدا کرد و به مرز 31 هزار و 690 تومانی رسید. نرخ دلار بازار متشکل نیز در مقایسه با پنج شنبه قبل 0.17 درصد بیشتر شد و در محدوده 28 هزار و 660 تومانی قرار گرفت.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ بازار ارز، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، برخی فعالان بازار ارز معتقدند بازارساز به راحتی مجوز ورود دلار به کانال 32 هزار تومانی را صادر نخواهد کرد. طی چند روز گذشته هر بار که نرخ این ارز پرطرفدار به کانال 32 هزار تومانی نزدیک شد، با مقابله بازارساز مواجه شده و از این مرز قیمتی عقب نشینی کرده است. با این حال دلار مواضع بالای قیمتی را حفظ کرده و قصد صرف نظر از مرزهای بالاتر قیمتی را ندارد.

اخبار مرتبط را بخوانید:

بازه قیمت دلار در معاملات صبح روز جاری

براساس اطلاعات موجود، نرخ دلار در شروع معاملات روز جاری تا مرز 31 هزار و 800 تا 31 هزار و 900 تومانی پیش رفت. رسیدن به این مرزهای قیمتی باعث دلگرمی معامله گران برای تصرف کانال 32 هزار تومانی شد. اما با مداخله بازارساز قیمت این ارز پرمخاطب کاهش پیدا کرد و به محدوده قیمتی کنونی رسید. هم اکنون مسئله عدم توافق ایران و آمریکا در بازار ارز پررنگ است و کاهش چشم گیری قیمت دلار بعید به نظر می‌رسد.

امروز قیمت پوند و یورو همانند دلار در مدار صعودی قرار گرفت. نرخ پوند نسبت به سه روز قبل 76 تومان افزایش پیدا کرد و به مرز 36 هزار و 426 تومانی رسید. اما نرخ یورو در مقایسه با پنج شنبه قبل 401 تومان بالا رفت و در محدوده 31 هزار و 970 تومانی قرار گرفت.

انتهای پیام

بلیت هواپیما
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.