بورس روز 10 بهمن 1401/ ریزش شاخص کل باز هم ادامه پیدا کرد

شاخص کل بورس روز جاری نسبت به روز گذشته 2 هزار و 506 واحد کاهش پیدا کرد و به مرز 1 میلیون و 539 هزار و 685 واحدی رسید. شاخص کل هم وزن نیز در مقایسه با روز قبل 5 هزار واحد کم شد و در محدوده 479 هزار و 639 واحدی قرار گرفت.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ بورس، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، امروز ارزش معاملات کل بازار سهام 123 هزار و 339 میلیارد تومان شد. نمادهای «میدکو»، «همراه» و «کگل» در روز جاری بیشترین اثر منفی را روی شاخص کل بورس به جا گذاشتند. امروز ارزش خالص تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی بازار باز هم منفی شد و 600 میلیارد تومان پول حقیقی از این بخش بیرون رفت. بیشترین میزان خروج پول حقیقی روز جاری به سهم «خاور» مربوط می‌شد. بعد از آن نمادهای «خودرو»، «وبملت» و «خساپا» بیشترین میزان خروج پول حقیقی را داشتند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

خرید و فروش اقساطی خودرو

امروز هم شاخص کل بورس مانند روزهای گذشته ریزش داشت، اما میزان کاهش ان به مراتب کمتر از روزهای قبل بود. بعد از نوسانات زیادی که در طول بازار اتفاق افتاد، امروز تقاضا توانست بخشی از عرضه را پوشش دهد. با این حال کارشناسان بازار سرمایه معتقدند که شوک منفی کاملا از بازار تخلیه نشده و به همین دلیل است که همچنان ریزش‌ها ادامه دارد. در صورتی که بهبود شرایط ادامه داشته باشد، احتمالا به زودی شاخص کل از حالت نزولی خارج خواهد شد.

اطلاعات عمومی:

با سهم سدبیر آشنا شوید

شرکت سرمایه گذاری تدبیرگران فارس و خوزستان با نماد سدبیر در بازار اول فرابورس حضور دارد. در حال حاضر ارزش بازاری این سهم به 636 میلیارد و 250 میلیون تومان می‌رسد. شرکت‌های عمران تجارت سروش و ماهان ساینار نوین و چند شخص حقیقی بیشترین سهم از سدبیر را در اختیار دارند.

انتهای پیام

مرتبط با : سازمان بورس
علاء الدین تراول
وقت سفارت آمریکا
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *