برندگان قرعه کشی ایران خودرو و سایپا کی مشخص می‌شوند؟

هنوز تا پایان مهلت 10 روزه ثبت نام در قرعه کشی ایران خودرو و سایپا 5 روز دیگر باقیست اما این پرسش به طور مکرر از سوی متقاضیان و شرکت کنندگان در این قرعه کشی مطرح می شود که اسامی برندگان چه زمانی مشخص می شود؟

به گزارش کاماپرس، جدیدترین طرح تعادل بخشی به بازار خودرو با ثبت نام دو شرکت بزرگ خودروسازی کشور یعنی  ایران خودر و سایپا در قالب طرحی تحت عنوان فروش فوق العاده خودرو، از روز یکشنبه 4 خردادماه 99 مصادف با روز عید سعید فطر  به مدت ۱۰ روز آغاز شد.

بر اساس این طرح افرادی که واجد شرایط در نظر گرفته شده توسط وزارت صنعت – از جمله به نام نداشتن خودرو و پلاک جاری و نداشتن سابقه خرید خودرو در طرح های قبلی ایران خودرو و سایپا طی 36 ماه گذشته – بودند باید با ورود به سایت امتا و سپس سایت ایران خودرو و سایپا ، درخواست خود را ثبت کنند.

در این باره بخوانید:

آخرین فرصت برای ثبت نام خودر ایران خودرو و سایپا

بنا به اعلام راهبرد معاصر، آخرین مهلت ثبت نام خودرو محصولات ایران خودرو و سایپا ده روز پس از آغاز پیش فروش ماشین است و بر اساس اعلام وزارت صنعت روز چهارشنبه ۱۴ خرداد مهلت پایانی اعلام شده برای مراجعه به سایت سایپا و ایران خودرو است.

قرعه کشی ایران خودرو و سایپا چه زمانی انجام می شود

زمان قرعه کشی ایران خودرو و سایپا بلافاصله پس از پایان مهلت ثبت نام خودرو خواهد بود. بر اساس اظهارات افراد مطلع زمان قرعه کشی ۱۵ یا ۱۶ خرداد است و پس از آن ظرف ۴۸ ساعت نتایج قرعه کشی از طریق سایت ایران خودرو و سایپا اعلام می‌شود و گفته شده که به افراد پذیرفته شده پیامک ارسال می‌شود.

برندگان چقدر برای واریز هزینه ثبت نام خودرو زمان دارند؟

پس از اعلام نتایج قرعه کشی ایران خودرو و سایپا، افراد به مدت 48 ساعت فرصت دارند تا با واریز مبلغ خودرو ثبت نام خود را تکمیل کنند و در غیر این صورت ثبت نام آنها حذف می‌شود و برای دو سال از ثبت نام در طرح‌های فروش فوق العاده سایپا و ایران خودرو محروم خواهند شد.

انتهای پیام