8 نکته برای آشنایی با پوشاک سالیان

این روزها با توجه به نوسانات قیمت ارز و مشکلات واردات، چندان خرید و استفاده از پوشاک خارجی به صرفه نیست. ضمن اینکه بسیاری از برندهای ایرانی هستند که نه تنها محصولات‌شان قیمت مناسبی دارد، بلکه سبک طراحی‌هایشان با سلیقه ایرانی‌ها هماهنگ‌تر است و کیفیت قابل قبولی هم دارند. چه بسا کیفیت تولیدات بعضی از این برندهای ایرانی با بهترین برندهای جهانی رقابت می‌کند. یکی از این برندها، برند پوشاک سالیان کیش است که حدودا از 19 سال پیش وارد حوزه تولید و عرضه پوشاک کلاسیک شده است.

کاماپرس، قصد دارد با بیان 8 نکته این برند پوشاک را به علاقه‌مندان و فعالان صنعت مد معرفی کند؛

۱. برند پوشاک سالیان در سال 1381 کار خود را در قالب فروشگاه‌های زنجیره‌ای پوشاک آغاز کرد که از همان موقع تاکنون این برند در زمینه طراحی، برنامه‌ریزی، کنترل کیفیت و توزیع پوشاک و کیف و کفش فعالیت می‌کند.

۲. کمپانی سالیان در سال 1386 در منطقه آزاد کیش به ثبت رسید و کلیه فعالیت‌های آن ذیل این نام تجاری انجام می‌پذیرد.

۳. سالیان پوشاک کلیه گروه‌های سنی از دو سال به بالا زنانه و مردانه را تامین می‌کند. حتی این محصولات در سایت سالیان تحت عنوان «ست خانواده» به فروش می‌رسند. این برند علاوه بر لباس، چتر، کلاه، لباس زیر، جوراب و دمپایی نیز به بازار عرضه می‌کند.

۴. کلیه محصولات سالیان از شرکت‌های معتبر داخلی تامین می‌شوند و در صورت عدم امکان تولید و محدودیت از کشورهای معتبر خارجی و بین‌المللی وارد می‌شوند.

۵. پوشاک سالیان در شهرهای تهران، کرج، اصفهان، نمک‌آبرود، نور، مشهد و تبریز شعبه دارد و همچنین امکان خرید اینترنتی از طریق سایت نیز فراهم است.

۶. افراد حتی با درآمد متوسط هم دست خالی از فروشگاه‌های سالیان بیرون نمی‌روند و می‌توانند خرید کنند چراکه سالیان برای طیف گشترده‌ای از اقشار جامعه محصولات باکیفیت ارائه می‌دهد. همچنین طراحی تولیدات سالیان، اغلب ساده و به دور از نقش و نگارهای شلوغ انجام می‌شود. همین طراحی کلاسیک نیز تاکید می‌کند که «سالیان» متعلق به همه است.

۷. از دیگر مزایای این برند، می‌توان به تخفیف‌های فصلی آن اشاره کرد. همچنین مشتریان می‌توانند با در آمدن به عضویت شعب سالیان با خرید یک شلوار 180 هزارتومانی، یک تی‌شرت نیز برنده شوند. در فروشگاه‌های پوشاک سالیان نیز، به ازای هریک میلیون تومان خرید یک کارت تخفیف 100هزارتومانی به مشتریان تعلق می‌گیرد.

۸. در زمان پاندمی کرونا، اجناس خریداری شده از سالیان تعویض و مرجوع نمی‌شوند اما تا پیش از آن این امکان نیز برای خریداران تا هفت روز پس از خرید فراهم بود.

مرتبط با : سالیان