7 ویژگی منحصربفرد یخچال‌ های جدید و هوشمند سامسونگ

تورهای مسافرتی لحظه آخر

شرکت سامسونگ اخیرا یخچال‌های سری Bespoke 2024 خود را با نسل جدیدی از فناوری‌های بهینه‌ سازی مصرف‌ انرژی معرفی کرده است. این یخچال‌ها، از نسل جدید کمپرسورهای اینورتر هوش مصنوعی با توانایی استفاده از حالت انرژی هوش مصنوعی در پلتفرم SmartThings Energy بهره می‌برند.

به گزارش کاماپرس، نسل هشتم کمپرسورهای هوشمند سامسونگ به عنوان جدیدترین یخچال‌های این شرکت، عملکردی قابل اعتماد و مصرف انرژی بهینه‌ای را در اختیار کاربران قرار می‌دهند.

مهمترین ویژگی‌های یخچال‌های هوشمند و نسل جدید سامسونگ

  1. تمامی مدل‌های جدید یخچال‌های سری Bespoke 2024 سامسونگ، از کمپرسور اینورتر هوش مصنوعی بهره می‌برند که به کمترین تغییرات دمایی در یخچال پاسخگوست.
  2. این فناوری قادر است بسته به نحوه استفاده کاربر، هوای سرد یخچال را به طور بهینه تامین کرده و به گردش درآورد.
  3. با تنظیم خودکار سرعت موتور و بر اساس دمای محیط یخچال، حالت کار و تغییرات دمایی ناشی از باز و بسته شدن درب، کمپرسورها به میزان قابل توجهی مصرف انرژی را کاهش می‌دهند.
  4. کمپرسورهای مجهز به هوش مصنوعی نسل هشتم توانسته‌ به بازدهی موتور داخلی بیشتر از  95درصد دست پیدا کند که سطح قابل قبولی در صنعت لوازم خانگی به حساب می‌آید.
  5. در مقایسه با کمپرسورهای قبلی، بازدهی انرژی مدل‌های جدید در محدوده کارکرد با سرعت پایین تا بیش از 10 درصد افزایش یافته است.
  6. استفاده از حالت انرژی هوش مصنوعی در اپلیکیشن SmartThings منجر به کاهش بیشتر مصرف انرژی تا  10درصد می‌شود.
  7. این کمپرسورهای هوشمند، سطح نویزی کمتر از  35 دسی‌بل دارند که معادل صدای قابل شنیدن در یک اتاق خواب در شب یا یک کتابخانه آرام است.

بیشتر بخوانید:

به گفته دائه ایل کئون، رییس آزمایشگاه تحقیق و توسعه کمپرسور بخش لوازم دیجیتال (DA) شرکت سامسونگ، کمپرسور اینورتر هوش مصنوعی جدید، اینرسی اهرمی موتور را بیش از 4 برابر نسبت به مدل معمولی، افزایش داده که این مساله، عملکرد پایدار کمپرسور را حتی در سرعت‌های پایین تضمین کرده و مصرف برق را بیشتر از قبل کاهش می‌دهد.

انتهای پیام

مرتبط با : سامسونگ
آریاپی
روکش مارال
رایانه کمک
آهن رویال
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز