5 پاک کننده آرایش موثر و مغذی مناسب پوست خشک

بهترین پاک کننده آرایش برای پوست خشک
تورهای مسافرتی لحظه آخر

اگرچه پاک‌کردن آرایش بخشی ضروری از هر روتین مراقبت از پوست است، اما برای کسانی که پوست خشک دارند، یافتن پاک‌کننده آرایش مناسب برای جلوگیری از کم‌آبی و تحریک بیشتر ضروری است. پوست خشک مرتبا در معرض کم‌آبی بوده و به همین دلیل حساسیت بالایی دارد، بنابراین انتخاب پاک‌کننده آرایشی که بدون آسیب به پوست، به طور مؤثر آرایش را پاک کند، می‌تواند کمک کننده باشد.

کاماپرس در این گزارش، بهترین پاک کننده آرایش برای پوست خشک را معرفی می‌کند.

1-میسلار واتر بایودرما Sensibio H2O

میسلار واتر Bioderma Sensibio H2O یکی از محبوب‌ترین‌ها در میان علاقه‌مندان به مراقبت از پوست است. این پاک‌کننده آرایش ملایم و درعین‌حال مؤثر به طور خاص برای پوست‌های حساس و خشک فرموله شده است و آن را به گزینه‌ای عالی برای کسانی که نگرانی‌های پوستی ظریف دارند، تبدیل می‌کند. میسلار واتر بایودرما حاوی میسل‌ها، مولکول‌های پاک‌کننده ریز است که آرایش، کثیفی‌ها و ناخالصی‌ها را بدون نیاز به مالش یا آبکشی شدید جذب و پاک می‌کند.

این عمل پاک‌کنندگی ملایم، برای پوست‌های خشک مستعد تحریک مناسب است. این میسلار واتر فرموله شده با مواد تسکین‌دهنده مانند عصاره خیار و گلیسیرین است که به آرام‌کردن و آبرسانی پوست خشک و حساس کمک کرده و درعین‌حال به طور مؤثر آرایش را پاک می‌کند. قیمت این محصول حدود 500 هزار تومان است.

1-میسلار واتر بایودرما Sensibio H2O

2-کرم پاک کننده کلینیک Take The Day Off

بالم پاک‌کننده کلینیک Take The Day Off یک بالم پاک‌کننده لوکس است که به طور مؤثر آرایش و آلودگی‌ها را پاک می‌کند و درعین‌حال پوست‌های خشک را تغذیه می‌کند. فرمول غنی و بدون چربی آن، آرایش را بدون ازبین‌بردن چربی طبیعی پوست ذوب می‌کند. کرم جامد در اثر تماس با پوست به روغنی ابریشمی تبدیل می‌شود و بدون زحمت آرایش، ضدآفتاب و ناخالصی‌ها را از بین می‌برد.

کرم پاک‌کننده کلینیک با روغن‌های مغذی مانند روغن دانه گلرنگ و ویتامین E غنی شده که به تأمین رطوبت و تسکین پوست خشک و تحریک شده کمک می‌کند. این مواد به پوست احساس نرمی، لطافت و هیدراته می‌دهند. قیمت این محصول حدود ۷۰۰ هزار تومان است.

بیشتر بخوانید:

2-کرم پاک کننده کلینیک Take The Day Off

3-روغن پاک کننده آرایش Caudalie

روغن پاک‌کننده آرایش Caudalie یک روغن پاک‌کننده لوکس است که به‌آرامی آرایش و آلودگی‌ها را پاک می‌کند و در عین‌ حال پوست خشک را تغذیه و آبرسانی می‌کند. فرمول سبک‌وزن آن به پوست احساس تمیزی، نرمی و لطافت می‌دهد. فرمول ملایم و درعین‌حال مؤثر روغن پاک‌کننده Caudalie، آرایش و ناخالصی‌ها را بدون ازبین‌بردن چربی طبیعی پوست یا ایجاد سوزش در خود حل می‌کند. برای انواع پوست از جمله پوست‌های حساس و خشک مناسب است.

فرموله شده با ترکیبی از روغن‌های مغذی، از جمله روغن بادام شیرین و روغن هسته انگور، روغن پاک‌کننده Caudalie به جبران رطوبت و تسکین پوست خشک و کم آب کمک می‌کند. این روغن‌ها پس از پاک‌سازی، پوست را نرم و مرطوب می‌کند. قیمت این محصول حدود ۱ میلیون و 500 هزار تومان است.

3-روغن پاک کننده آرایش Caudalie

4-محلول پاک کننده آرایش نوتروژینا مدل Hydro Boost

محلول پاک‌کننده آرایش صورت نوتروژینا مدل Hydro Boost  یک پاک‌کننده آرایش مرطوب‌کننده است که به طور خاص برای پوست‌های خشک و حساس فرموله شده است. فرمول ملایم و بدون عطر آن به طور مؤثر آرایش و ناخالصی‌ها را بدون از بین‌ بردن سد رطوبت طبیعی پوست پاک می‌کند. لوسیون پاک‌کننده نوتروژنا حاوی هیالورونیک اسید است، یک ماده آبرسان قوی که به جبران رطوبت و قفل‌شدن آن در پوست کمک می‌کند.

فرمول ملایم لوسیون پاک‌کننده ملایم Hydro Boost Neutrogena عاری از عطر، رنگ و مواد شیمیایی خشن است که می‌تواند پوست‌های خشک و حساس را تحریک کند. این محصول توسط متخصص پوست تست شده و برای استفاده روزانه مناسب است. این محصول حدود 300 هزار تومان قیمت دارد.

4-محلول پاک کننده آرایش نوتروژینا مدل Hydro Boost

5-میسلار واتر گارنیر

میسلار واتر گارنیر مناسب پوست خشک، یک پاک‌کننده آرایش مات‌کننده است که به طور مؤثر آرایش را پاک و پوست را پاک‌سازی و مات می‌کند. فرمول ملایم آن برای پوست‌های خشک و حساس مناسب است.

میسلار واتر گارنیر حاوی میسل‌هایی است که به طور مؤثر آرایش، چربی و ناخالصی‌ها را از سطح پوست پاک می‌کند و درعین‌حال مات می‌شود. قیمت این محصول ۱حدود 200 هزار تومان است.

5-میسلار واتر گارنیر

انتهای پیام

مرتبط با : خانومیروژههیلادرم
آریاپی
رایانه کمک
آهن رویال
روکش مارال
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز