5 شارژر دیواری انکر پرطرفدار در خرداد 1403

ژیوار

شارژر دیواری انکر پرطرفدار اغلب با قابلیت شارژ سریع در اختیار علاقه مندان قرار می‌گیرد و امکان به کار بردن آن برای انواع تبلت و گوشی وجود دارد. این محصولات در اکثر موارد دارای یک درگاه خروجی تایپ سی بوده و وزنی کمتر از 50 گرم دارند. قیمت این محصولات نیز در مدل‌های پرفروش اغلب بالای 500 هزار تومان در نظر گرفته می‌شود. این شارژرهای دیواری انکر با رنگ سفید فروش بیشتری داشته و اکثرا بدون کابل همراه به فروش می‌رسند.

کاماپرس در این گزارش 5 شارژر دیواری انکر پرطرفدار در خرداد 1403 را با جست و جو در سایت‌های اینترنتی معرفی می‌کند.

شارژر دیواری انکر با مدل A2347L21 با توان 20 واتی

این شارژر دیواری انکر با یک درگاه خروجی تایپ سی عرضه شده و در زمان تهیه این گزارش با قیمت 738 هزار تومان به فروش می‌رسد. این محصول که برای موبایل و تبلت مناسب است، بدون کابل همراه به فروش رسیده و قابلیت شارژ سریع را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

بیشتر بخوانید:

دریان سفر امید

شارژر دیواری انکر با مدل 313 A2639 با توان 30 واتی

این محصول که حداکثر توان خروجی آن 30 وات در نظر گرفته شده با قیمت 810 هزار تومان به فروش می‌رسد. درگاه خروجی این شارژر دیواری انکر یک عدد و تایپ سی بوده و در آن قابلیت شارژ سریع وجود دارد. کابل همراه در کنار این محصول عرضه نشده و استفاده از آن برای موبایل و تبلت مناسب دانسته می‌شود.

شارژر دیواری انکر با مدل PowerPort lll A2149

این شارژر دیواری انکر با توان 20 واتی سه پین عرضه شده و با قیمت 650 هزار تومان در بازار موجود است. این محصول با شدت جریان خروجی 3 آمپر در 5 ولت و 2.22 آمپر در 9 ولت ارائه شده و فقط یک درگاه خروجی تایپ سی دارد. وزن این شارژر دیواری انکر 44 گرم بوده و استفاده از آن برای موبایل و تبلت مناسب در نظر گرفته می‌شود. این محصول قابلیت شارژ گوشی آیفون با استفاده از کابل تایپ سی به لایتنینگ را فراهم می‌کند.

شارژر دیواری انکر با مدل A2147K11 از 511 (Nano 3)

این شارژر انکر با توان 30 واتی عرضه شده و در زمان تهیه این گزارش با قیمت 1 میلیون و 215 هزار تومان به فروش می‌رسد. این محصول یک درگاه خروجی تایپ سی داشته و 36.28 گرم وزن دارد. همچنین ولتاژ ورودی این شارژر دیواری انکر 100 تا 240 ولت بوده و امکان شارژ کردن گوشی آیفون با استفاده از کابل تایپ سی به لایتنینگ را ممکن می‌سازد. این شارژر هم برای موبایل و هم برای تبلت مناسب بوده و قابلیت استفاده برای محصولات مختلف را دارد.

شارژر دیواری انکر با مدل A2038 (Nano Pro)

این شارژر دیواری انکر با توان 40 واتی طراحی شده و با قیمت 2 میلیون و 245 هزار تومان به فروش می‌رسد. این محصول دو درگاه خروجی تایپ سی داشته و 85.04 گرم وزن دارد. همچنین این محصول امکان شارژ کردن محصولات آیفون با رابط را فراهم کرده و استفاده از آن برای انواع گوشی و تبلت مناسب است.

انتهای پیام

مرتبط با : 19 کالاانکردیجی کالادیجی لندکالاتیک
نهال گشت
تهران آهن
روکش مارال
آژانس هرمس 724
سبیت
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز