5 ساعت هوشمند برتر هیوامی در بازار + قیمت

تورهای مسافرتی لحظه آخر

ساعت هوشمند برتر هیوامی در بازار اغلب با قیمت حدودی 3 تا 4 میلیون تومان عرضه شده و بازدهی باتری آن نیز 3 تا 7 روز در نظر گرفته می‌شود. این ساعت‌ها اغلب با انواع سیستم عامل‌ها سازگاری داشته و وزن کمی دارند. کاربرد این محصولات علاوه بر استفاده روزمره و ورزشی برای استفاده رسمی نیز مناسب دانسته می‌شود و اغلب دارای قابلیت مکالمه و پشتیبانی از زبان فارسی در اعلان و پیام هستند.

کاماپرس در این گزارش 5 ساعت هوشمند برتر هیوامی در بازار را با جست و جو در سایت‌های اینترنتی معرفی می‌کند.

ساعت هوشمند برتر هیوامی با مدل Cube HK9 PMP

این ساعت هوشمند با قابلیت مکالمه و پشتیبانی از زبان فارسی در اعلان و پیام عرضه شده و در زمان تهیه این گزارش با قیمت 3 میلیون و 890 هزار تومان به فروش می‌رسد. این محصول ظرفیت باتری 420 میلی آمپر ساعته داشته و با سیستم عامل‌های اندروید 5 و بالاتر و آی او اس 10 و بالاتر سازگاری نشان می‌دهد. این محصول با جنس بدنه آلیاژ روی عرضه شده و بازدهی باتری آن 3 تا 7 روز است.

بیشتر بخوانید:

راز آسمان پایتخت

ساعت هوشمند برتر هیوامی با مدل Cube9

این ساعت هوشمند هیوامی ظرفیت باتری 290 میلی آمپر ساعته را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و با قیمت 3 میلیون و 362 هزار تومان به فروش می‌رسد. این محصول جذاب هیوامی با سیستم عامل‌های اندروید 5 و بالاتر و آی او اس 10 و بالاتر سازگار بوده و از زبان فارسی در اعلان و پیام پشتیبانی می‌کند. همچنین این محصول قابلیت مکالمه نیز داشته و امکان استفاده از بیش از 100 حالت ورزشی مختلف را فراهم می‌کند.

ساعت هوشمند برتر هیوامی با مدل Camp K 56 Pro-BK

این ساعت هوشمند با سیستم عامل‌های اندروید 4.4 و بالاتر و آی او اس 8 و بالاتر سازگاری داشته و در زمان تهیه این گزارش با قیمت 3 میلیون و 737 هزار تومان به فروش می‌رسد. این محصول که قابلیت مکالمه را در اختیار کاربران قرار می‌دهد، ظرفیت باتری 400 میلی آمپر ساعته داشته و جنس بدنه فلزی را ارائه می‌دهد. همچنین این محصول از زبان فارسی در منو پشتیبانی نمی‌کند.

ساعت هوشمند برتر هیوامی با مدل Deft

این ساعت هوشمند قابلیت مکالمه داشته و با قیمت 3 میلیون و 699 هزار تومان در بازار عرضه می‌شود. این محصول از زبان فارسی در اعلان و پیام پشتیبانی کرده و ظرفیت باتری 410 میلی آمپر ساعته دارد. همچنین این محصول با سیستم عامل اندروید 4 و بالاتر و آی او اس 8 و بالاتر سازگاری داشته و مقاومت مناسبی در برابر رطوبت و گرد و خاک نشان می‌دهد. این محصول از 123 حالت ورزشی مختلف نیز پشتیبانی می‌کند.

ساعت هوشمند برتر هیوامی با مدل Craft

این محصول هیوامی با سیستم عامل اندروید 5.1 و بالاتر و آی او اس 9 و بالاتر سازگاری داشته و با قیمت 3 میلیون و 699 هزار تومان به فروش می‌رسد. این ساعت هوشمند ظرفیت باتری 300 میلی آمپر ساعته را در اختیار کاربران قرار داده و بازدهی باتری آن 3 تا 7 روز است. همچنین این ساعت هوشمند دارای صد حالت ورزشی مختلف بوده و از زبان فارسی نیز پشتیبانی می‌کند. امکان استفاده از قابلیت مکالمه در این ساعت هوشمند ارائه شده است.

انتهای پیام

مرتبط با : 19 کالاتکنولایفدیجی لندکالاتیک
رایانه کمک
دادپویان
ایده سبز
آهن رویال
آریاپی
اوج آرام
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز