5 انیمه تک فصلی پرطرفدار که می توانید یک روزه ببینید

تورهای مسافرتی لحظه آخر

بسیاری از انیمه‌ها دارای چندین فصل و صدها قسمت هستند. دیدن این نوع از انیمه‌ها نیاز به زمان بسیار زیادی دارد که ممکن است برای خیلی از افراد امکان‌پذیر نباشد. اما انیمه‌های جذاب و پرطرفداری نیز وجود دارند که در یک فصل و چند قسمت کوتاه تهیه و پخش شده‌اند. این نوع از انیمه‌ها در طول یک روز قابل مشاهده هستند.

کاماپرس در این نوشته 5 انیمه جذاب تک فصلی را برای تماشا در طول یک روز معرفی کرده است.

1 – انیمه ورزشی یوری روی یخ

انیمه «یوری روی یخ» (Yuri!!! On Ice) از جمله انیمه‌های ورزشی است که در یک فصل و 12 قسمت تولید و پخش شده است. این انیمه علاوه بر ساخته شدن در سبک ورزشی یک انیمه کمدی درام نیز محسوب می‌شود. یوری روی یخ در مورد ورزش اسکیت است و شخصیت یک اسکیتر حرفه‌ای را روایت می‌کند که علاقه خود را به ورزش از دست داده است.

این انیمه نمره 8.3 از سایت آی ام دی بی دریافت کرده است و جزو آثار پربیننده در سبک خود محسوب می‌شود.

2 – انیمه وایولت اورگاردن

این انیمه از آن دسته انیمه‌های درام فانتزی است که از همان قسمت اول بیننده را درگیر داستان می‌کند. انیمه «وایولت اورگاردن» (Violet Evergarden) در 14 قسمت تولید شده و امتیاز 8.4 را از سایت آی ام دی بی دریافت کرده است.
داستان این انیمه در قاره‌ای به نام تلسیس روایت می‌شود و داستان یک ربات با حافظه قوی و قابلیت عدم توجه به احساسات را که پس از پایان جنگی 4 ساله به کشور خود برگشته است، روایت می‌کند. این دختر ربات تلاش می‌کند تا در مورد اهداف والای انسانی فعالیت کند.

انیمه وایولت اورگاردن

3 – انیمه بدون بازی نمی توان زندگی کرد

انیمه «بدون بازی نمی‌توان زندگی کرد» (No Game No Life) یک انیمه جذاب در مورد خواهر و برادری است که عاشق بازی‌های کامپیوتری هستند و به عنوان بهترین گیمرهای جهان انتخاب شده‌اند. آن‌ها به سرزمینی به نام دیسبورد که یک بازی است، فرستاده می‌شوند تا همانند بازی‌های کامپیوتری با دشمنان جنگیده و گیمر بودن را از این حالت نیز لمس کنند.

بیشتر بخوانید:

این انیمه در 12 قسمت و یک فصل منتشر شده و به دلیل موضوع جذابی که دارد مورد توجه بازی‌دوستان نیز قرار گرفته است.

4 – انیمه 91 روز

«91 روز» (91Days) عنوان انیمه‌ای تک فصلی است که در 14 قسمت به سبک اکشن و جنائی منتشر شده است. این انیمه در دوران ممنوعیت الکل در آمریکا اتفاق می‌افتد و داستان مرد جوانی را روایت می‌کند که در صدد انتقام از افرادی است که خانواده‌اش را به قتل رسانده‌اند.

این انیمه تا حد زیادی خشن است و برای بزرگسالان تهیه شده است. گرافیک جذاب انیمه از ویژگی‌های مثبت آن است.

انیمه 91 روز

5 – انیمه ترانه پریان

انیمه «ترانه پریان» (Elfen Lied) یک انیمه در مورد انسان‌هایی است که به صورت ناخواسته قربانی آزمایشات بی رحمانه دولت می‌شوند. شخصیت این داستان که دارای قدرت‌های خاصی است در یک فرصت مناسب از این مرکز فرار می‌کند. او با دو دانشجو آشنا می‌شود و به صورت یک تیم درگیر ماجراهای خطرناکی می‌شوند.

ترانه پریان یک انیمه تک فصلی است که به سبک اکشن درام در 13 قسمت منتشر شده است.

انتهای پیام

مرتبط با : فیلم نتفیلیمو
آریاپی
آهن رویال
روکش مارال
رایانه کمک
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز