5 اسپری خوشبو کننده زنانه برای فصل گرما

تورهای مسافرتی لحظه آخر

در فصل گرما استفاده از انواع اسپری بدن به‌خصوص اسپری خوشبوکننده اجتناب‌ناپذیر است. اسپری‌ خوشبوکننده رایحه‌ای مشابه با عطر دارد اما برعکس عطرهای روغنی، اثری بر روی لباس نمی‌گذارد. بنابراین می‌توان در این فصل سال یک اسپری خوشبوکننده را با طبع خنک و با رایحه‌ای مشابه با عطر دل‌خواه خود در کیف نگه داشت و با هزینه‌ای بسیار کمتر و بدون نگرانی از ایجاد لکه روی لباس، بوی عطر مورد نظر را روی لباس و تن خود ماندگار کرد.

کاماپرس در این گزارش 5 اسپری خوشبو کننده زنانه را برای فصل گرما معرفی می‌کند.

1- اسپری هالووین بیواستار

این اسپری در حجم 200 میلی‌لیتر، در زمان نوشته شدن گزارش، حدوداً  130 هزار تومان قیمت دارد. اسپری هالووین بیواستار رایحه‌ای گلی مشابه با رایحه عطر هالووین و طبعی خنک دارد.

نت‌های اولیه این اسپری، برگ درخت نارنج، بنفشه، امواج اقیانوس و برگ موز هستند. بنفشه، گل برف، مگنولیا، گل مربم و فلفل نت‌های میانی را تشکیل می‌دهند و نت‌های پایه نیز شامل وانیل، روایح دودی، چوب صندل سفید و صمغ درخت می‌شوند.

راز آسمان پایتخت

بیشتر بخوانید:

2- اسپری بوتانیس مدل اموشن اند کلور

حجم این اسپری 175 میلی‌لیتر و قیمت آن حدوداً 100 هزار تومان است. رایحه‌ این اسپری از برند بوتانیس، شیرین و میوه‌ای است و طبعی خنک دارد. رایحه عطر ترکیبی از توت فرنگی، ارکیده، گل صدتومانی و مشک است.

3- اسپری اسمارت کالکشن مدل ورساچه

این محصول با حجم 150 میلی‌لیتر، حدوداً 70 هزار تومان قیمت دارد.

رایحه‌ این اسپری تند و شیرین و مشابه با عطر ایتالیایی ورساچه کریستال برایت است و به گروه بویایی گلی و میوه‌ای تعلق دارد. طبع خنک اسپری اسمارت کالکشن مدل ورساچه آن را برای استفاده در فصول گرم مناسب می‌کند.

نت‌های آغازین رایحه این اسپری، آب، انار و یوزو و نت‌های میانی، گل نیلوفر آبی و گل صدتومانی هستند. کهربا، چوب ماهون و مشک نت‌های پایانی رایحه را تشکیل می‌دهند.

4- اسپری زنانه رودیر مدل مادمازل

این اسپری با حجم 200 میلی‌لیتر حدوداً 110 هزار تومان قیمت دارد.

رایحه‌ای ملایم و شیرین این اسپری به گروه بویایی گلی و میوه‌ای تعلق دارد و مشابه با رایحه عطر کوکو مادمازل از برند شنل است. از این محصول از برند رودیر می‌توان در تمام فصول سال استفاده کرد. نت‌هایی که در ابتدا از این عطر استشمام می‌شوند، پرتقال ماندارین، شکوفه پرتقال و ترنج هستند؛ سپس، رایحه رز ترکی، یاس، میموزا و یلانگ یلانگ به مشام می‌رسد. رایحه لوبیا تونکا، نعناع هندی، وانیل، خس‌خس و مشک نیز نت‌های پایه این اسپری را تشکیل می‌دهند.

5- اسپری خوشبوکننده Eclat D Arpege برند اکو

حجم این اسپری برابر با 200 میلی‌لیتر و قیمت آن حدوداً 135 هزار تومان است.

این اسپری رایحه‌ای خنک و شیرین، دقیقاً مشابه با بوی عطر پرطرفدار Lanvin Eclat d`Arpege دارد. نت‌های ابتدایی رایحه این اسپری یاس بنفش و برگ لیموی سبز هستند و پس از مدتی ترکیبی از رایحه گل ویستریا، گل صدتومانی، شکوفه هلو و برگ چای سبز به مشام می‌رسد. سدر سفید، مشک و عنبر نت‌های پایه رایحه این اسپری را تشکیل می‌دهند.

انتهای پیام

مرتبط با : بانی مدداروکدهمیثم عطر
رایانه کمک
ایده سبز
دادپویان
آهن رویال
آریاپی
اوج آرام
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز