3 رمزارز ارزان با پیش بینی سودهای چندبرابری

رمزارزهای دارای قیمت و حجم بازار پایین، همیشه مستعد رشدهای نجومی هستند. اگرچه احتمال دستکاری در قیمت این رمزارزها به دلیل حجم پایین معاملات بیشتر از رمزارزهای بزرگ بازار است، اما با در نظر گرفتن ریسک‌های آن، می‌توان هرکدام از این توکن‌ها را نیز هرچند در حد پایین به سبد سرمایه‌گذاری خود اضافه کرد.

کاماپرس در این گزارش، 3 رمزارز ارزان قیمت با پتانسیل سودهای چندبرابری را معرفی می‌کند.

1- رمزارز شیبا

شیبا نام آشنایی برای علاقمندان به سرمایه‌گذاری در بازار رمزارزها است و از زمان معرفی تا به امروز همیشه در اخبار اصلی این بازار جای داشته است. اگرچه این رمزارز در سال گذشته رشد مناسبی را از خود نشان نداد، اما پیش بینی می‌شود در سال 2024 از بازار رو به رشد ارزهای دیجیتال برای جانماندن از بازار استفاده خواهد کرد.

شیبا اگرچه یک میم کوین است و به عنوان میم کوین رقیب دوج کوین و بر اساس رشد ویروسی کوین‌های سگی وارد بازار شد، اما امروزه با توسعه آن به یکی از رمزارزهای مورد استفاده در بازی‌های بلاکچینی تبدیل شده است. تقریبا تمام صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز این رمزارز را لیست کرده‌اند و در حال مشاهده ورود شیبا به دنیای متاورس نیز هستیم.

پیش بینی کارشناسان حاکی از رشد این رمزارز تا قیمت 0.000025 دلار در پایان سال 2024 است که اگر محقق شود، رشد چند برابری این رمزارز را شاهد خواهیم بود. در صورت محقق شدن بخشی از پیش بینی کارشناسان برای این رمزارز لایه 2 نیز مطمئنا سرمایه‌گذاران آن سود بسیار خوبی را در سال جاری تجربه خواهند کرد.

آریاک سفر

2 – رمزارز Stacks

رمزارز Stacks که با نام مخفف STX در بازار معرفی می‌شود، نیز همانند شیبا یک رمزارز شناخته شده بازار کریپتو است. این رمزارز با هدف اضافه کردن امکانات به بیت کوین به وجود آمد و خیلی زود به عنوان جایگزین سرمایه‌گذاری روی بیت کوین نیز معروف شد. دو مؤلفه امنیت بسیار بالا و قابلیت بسیار خوب برای قراردادهای هوشمند غیرمتمرکز، باعث معروفیت STX شده است. به طوریکه حتی کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا نیز Stacks را تایید کرده است.

بیشتر بخوانید:

Stacks امکانی را فراهم آورده که کاربران به ازای به اشتراک گذاری آن می‌توانند بیت کوین دریافت کنند. STX از نظر قیمتی با بیت کوین هماهنگ نیست اما از نظر منافع در کنار بیت کوین حرکت می‌کند. این رمزارز هم اکنون با قیمتی پایین‌تر از ارزش اصلی آن، حدود 1.5 دلار معامله می‌شود و به نظر می‌رسد که به راحتی بتواند مقاومت 2 دلاری خود را بشکند.

3 – رمزارز ربل ساتوشی

ربل ساتوشی به اندازه دو رمزارز دیگر شناخته شده نیست و هنوز در ابتدای راه است اما در همین مدت کم هم پرادعا ظاهر شده است. سازندگان این رمزارز می‌خواهند بازار کنونی رمزارزها و DeFi را به چالش بکشند. اما در حالت کلی این رمزارز که با مخفف RBLZ معامله می‌شود، یک میم کوین جدید است که توسط شورشیان دنیای رمزارزها نیز به شدت حمایت می‌شود.

قیمت این رمزارز در مرحله دوم عرضه حدود 0.022 دلار خواهد بود که نسبت به عرضه اولیه آن رشد 120 درصدی داشته است. گفته می‌شود رشد اصلی این رمزارز پس از لیست شدن در صرافی‌های اصلی متمرکز و غیرمتمرکز اتفاق خواهد افتاد.

انتهای پیام

مرتبط با : صرافیصرافی ارز دیجیتال تبدیلهمتاپیوالکس
نرم افزار حسابداری
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز