تعریف مشتری و افتتاح حساب در بانک آینده غیر حضوری ممکن شد

افتتاح حساب
تورهای مسافرتی لحظه آخر

امکان تعریف مشتری و افتتاح حساب با استفاده از قابلیت احراز هویت غیرحضوری مشتریان حقیقی در بانک آینده فراهم شد. با این قابلیت، مشتریان جدید می‌توانند بدون مراجعه به شعب این بانک، با استفاده از اپلیکیشن «کیلید»، احراز هویت غیرحضوری را انجام دهند.

به گزارش کاماپرس، مشتریان جدید پس از دریافت و نصب آخرین نسخه نرم‌افزار «کیلید» از تارگاه بانک آینده صرفا با طی چند مرحله ساده و ارسال مدارک لازم از جمله تصویر تمام صورت و تصاویر کارت ملی، شناسنامه و امضا که از طریق دوربین تلفن‌همراه ایشان در لحظه ثبت می‌شود، می‌توانند نسبت به تعریف مشتری و افتتاح حساب در بانک آینده اقدام کنند. کلیه خدمات بانکی اصلی مبتنی بر حساب، پس از فعال‌سازی امضای دیجیتال مشتری در سامانه کیلید، بدون نیاز به مراجعه به شعبه، برای مشتریان قابل‌استفاده خواهد بود. ســامانه «کیلیــد» بانک آینــده، سامانه‌ای در حــوزه بانکــداری دیجیتــال و قابل‌اجرا در تمامی تلفن‌های همــراه هوشمند اســت کــه از طریــق اینترنــت، مجموعه‌ای از خدمــات مختلــف بانکــی را بــه کاربــران حقیقــی، حقوقــی و امضــای مشـتـرک، به‌خصوص شرکت‌های کوچک و متوسط ارائــه می‌دهد.

دنیای اقتصاد در گزارشی نوشت: در حال حاضر صرفا امکان استفاده از این ویژگی در نسخه اندروید سامانه کیلید وجود داشته و این ویژگی به‌زودی در نسخه آی‌او‌اس کیلید برای کاربران گوشی‌های اپل نیز ارائه خواهد شد. بانک آینده بانک ایرانی است که در سال ۱۳۹۱ در پی ادغام بانک تات، مؤسسه مالی و اعتباری صالحین و مؤسسه مالی و اعتباری آتی تأسیس شد. یکی از نکات جالب توجه این بانک، جذب بیش از ۱۲۲ هزار میلیارد تومان سپرده‌است که معادل ۱۰ درصد کل سپرده‌های جذب شده توسط کل بانک‌های حاضر در کشور است.

برای دسترسی سریعتر به اخبار مهم  روز، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.

راز آسمان پایتخت

انتهای پیام

 

مرتبط با : بانک آینده
اوج آرام
دادپویان
ایده سبز
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز