10 شغل پردرآمد در چین در سال 2023

چین بعد از آمریکا دومین اقتصاد بزرگ جهان است و بستری مناسب برای فعالان اقتصادی فراهم آورده است. در این میان بسیاری از مدیران و صاحبان کسب و کار برای راه اندازی شغل در این کشور برنامه ریزی می کنند. این افراد با آگاهی از انواع مشاغل پردرآمد چین می توانند بهترین گزینه را انتخاب کنند.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

کاماپرس در ادامه 10 شغل پردرآمد چین که مناسب خارجی‌ها هستند را معرفی می‌کند؛

1- مسئول فروش کالاهای لاکچری

تا همین چند سال پیش هم مردم چین از خرید کالاهای لوکس در این کشور استقبال نمی‌کردند. اما در حال حاضر، کالاهای لوکس در کشور چین بسیار پرطرفدار شده‌اند. کسب و کار فروش کالاهای لوکس تا حد زیادی پیشرفت کرده است. به همین خاطر، مشاغل مدیر فروش و مسئول فروش کالاهای لاکچری بسیار در کشور چین پرطرفدار شده‌اند.

کرمان موتور شیراز

بیشتر بخوانید:

2- مهندس نرم افزار کامپیوتر

مهندسین اپلیکیشن و نرم افزارهای رایانه‌ای در کشور چین حقوق بسیار خوبی دریافت می‌کنند و روز به روز هم طرفداران این رشته بیشتر می‌شوند. از سوی دیگر، مشاغل وابسته به مهندسی نرم افزار از قبیل مهندسی اطلاعات الکترونیک و علوم رایانه‌ای هم بسیار پردرآمد هستند.

3- مدیریت امور مالی

امور مالی جنبه مهمی در هر کسب و کار است. به همین دلیل است که کارشناسان مالی و مدیران مالی معمولاً از بالاترین حقوق در صنعت برخوردار هستند. با توجه به این روند، تقاضای زیادی برای مدیران امور مالی در چین مشاهده می‌شود.

4- مدیر کل و ناظر

رشته‌هایی که به مدیریت و نظارت در چین مربوط می‌شوند، شامل بازاریابی، تجارت و اقتصاد بین‌المللی و مدیریت بازرگانی هستند. اگر در زمینه مدیریت باتجربه هستید، سعی کنید به سمت این دسته از مشاغل بروید، چون از حقوق مناسبی برخوردار خواهید بود.

5- مدیریت ارشد هتل‌

مدیر ارشد هتل بودن هم در حال حاضر به یکی از مشاغل پردرآمد در چین تبدیل شده است که عمدتاً به دلیل رواج صنعت گردشگری در این کشور است.

6- مسئول وام

این شغل هم در کشور چین بسیار پردرآمد است و رشته‌های مورد نیاز شامل اقتصاد بین‌الملل، حسابداری و تجارت و دارایی است.

7- مدیر و کارمند بانک‌های خارجی

در سال 2001، دولت چین تصمیم به گسترش اقتصاد خود کرد. تقاضا برای مدیران بانک‌های مالی و استعدادهای درخشان در این حوزه نیز همچنان بالا است.

8- مشاوره و دلالی وام مسکن

کارگزاران وام مسکن باید گرایش‌های مربوطه در تجارت و دارایی، مدیریت بازرگانی و اقتصاد بین الملل را داشته باشند. شغل کارگزار وام مسکن نیز یکی از پردرآمدترین مشاغل در چین محسوب می‌شود.

9- مدیر تولید

یک مدیر تولید باید تسلط کامل به علم و فناوری داشته باشد. از سوی دیگر، توانایی انگلیسی صحبت کردن مدیر تولید هم باید در سطح مطلوبی باشد. در صورت بروز هرگونه چالش، مدیر تولید باید توانایی مدیریت کردن شرایط را داشته باشد. چنین مدیر و مسئول تولیدی معمولاً در کشور چین خواهان زیادی دارد.

10- ستارگان تلویزیونی

تعداد زیادی از ستاره‌های تلویزیونی که با اجرای زنده موفق شده‌اند پول‌های هنگفتی به جیب بزنند. در صورتی که فرد استعداد خاص خودش را نشان دهد، قطعاً با اقبال تلویزیون چین روبه‌رو خواهد شد.

برخی دیگر از مشاغل پردرآمد در چین شامل مدیریت صندوق، ورزشکار شدن، طراحی بازی کامپیوتری، شراکت در شرکت حقوقی و توسعه دهندگان وب است.

انتهای پیام

مرتبط با : اوستاسفیر ساعیطینتویتراپو
نرم افزار حسابداری
آسیاتک
آریا کیا سفر
ایمالز
آیرومارت-کاماپرس
دومینیکا پارادایس
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قصران گشت