10 شرکت بزرگ که در فروردین ماه استخدام دارند

10 شرکت بزرگ که در فروردین ماه استخدام دارند-کاماپرس
تورهای مسافرتی لحظه آخر

کار کردن در شرکت‌های بزرگ و معتبر به دلایل متعددی از جمله امکانات و مزایا بیشتر، رشد و پیشرفت حرفه‌ای، امنیت شغلی بالاتر و فرصت‌های آموزشی بیشتر برای کارمندان جذابیت دارد. همچنین، داشتن شغل‌های ساده و غیرتخصصی در این شرکت‌ها نیز می‌تواند منجر به افزایش تجربه و مهارت‌های کاری، ایجاد فرصت‌های رشد و پیشرفت شخصی، افزایش درآمد و ایجاد امنیت مالی برای کارمندان شود.

کاماپرس در این گزارش 10 فرصت‌ شغلی ارائه شده توسط 10 شرکت معتبر در فروردین 1403 را معرفی می‌کند.

1-استخدام کارشناس فروش در اسنپ فود

اسنپ فود به دنبال استخدام کارشناسی فروش تلفنی بدون محدودیت سابقه کار و با حقوق توافقی است. برقراری ارتباط به صورت تلفنی با رستوران ها و مجموعه‌های مدنظر و مذاکره و عقد قرارداد با آن‌ها از وظایف این کارشناس فروش خواهد بود. روحیه و پشتکار قوی و علاقمند به یادگیری برای شروع همکاری با این شرکت حائز اهمیت است.

2-استخدام صندوقدار در دیجی کالا

دیجی کالا به دنبال استخدام صندوقدار با بیش از دو سال سابقه کاری است. این صندوقدار باید با نرم افزارهای فروشگاهی و مبانی حسابداری آشنا باشد. برخورداری از مهارت کافی در ارتباط با مشتری، توجه به جزییات و مسئولیت پذیری از ویژگی‌های فردی مهم برای تصدی این شغل است.

بیشتر بخوانید:

راز آسمان پایتخت

3-استخدام کارشناس پشتیبانی در تپسی

تیپسی کارشناس پشتیبانی با حقوق پایه وزرات کار استخدام می‌کند. راهنمایی و پاسخ به درخواست مشتریان از طریق مکالمه تلفنی یا تیکت به عهده این فرد خواهد بود. مدرک تحصیلی فوق دیپلم برای تصدی این شغل لازم است و در شیفت عصر با دانشجویان نیز همکاری می‌شود.

4-استخدام کارمند خدمات در دیجی پی

دیجی پی دنبال کارمند خدمات آقا است این فرد باید به امور تشریفات و نظافت آشنایی داشته باشد.‌ مسئولیت پذیری، تعهد و وقت شناسی در تصدی این شغل حائز اهمیت است. حقوق این شغل توافقی اعلام شده و بیمه تامین اجتماعی، بیمه تکمیلی و پاداش از مزایای آن محسوب می‌شود.

5-استخدام سرپرست منابع انسانی در کارگزاری مفید

کارگزاری مفید به دنبال استخدام سرپرست منابع انسانی با حقوق توافقی و بیش از سه سال سابقه کاری است. ایجاد فضای کاری با رویکرد مثبت و مدیریت فرایند جذب استعدادها از وظایفی است که بر عهده این فرد خواهد بود. این فرد باید در رشته‌های کارشناسی مدیریت، صنایع یا سایر رشته‌های مرتبط با منابع انسانی فارغ التحصیل شده باشد.

10 شرکت بزرگ که در فروردین ماه استخدام دارند-کاماپرس

6-استخدام تکنسین خدمات عمومی در اسنپ

گروه اسنپ تکنسین خدمات عمومی استخدام می‌کند. این فرد باید بیش از سه سال سابقه کاری داشته باشد و حقوق وی توافقی خواهد بود. بازدید و نظارت روزانه در خصوص نظافت و بهداشت ساختمان بر اساس چک لیست، خرید اقلام و تدارک تجهیزات مورد نیاز نیروهای خدماتی از  وظایف این فرد به شمار می‌رود.

7-استخدام کارشناس جذب نیرو در فیلیمو

فیلیمو کارشناس جذب و استخدام نیاز دارد شرکت حقوق این فرد را توافقی اعلام کرده است. انجام فرایند جذب نیروی انسانی در سمت‌های مختلف و آماده‌سازی آزمون و انجام سایر ارزیابی‌های مهارتی کارجو از وظایف این فرد خواهد بود. این کارشناس باید تجربه کاری مرتبط در شرکت‌های استارتاپی در حوزه فناوری اطلاعات را داشته باشد.

8-استخدام فروشنده در فروشگاه هفت

فروشگاه هفت به دنبال استخدام فروشنده با حداقل مدرک دیپلم و حقوق ثابت است. فرد مورد نظر باید در شیفت‌های چرخشی مشغول فعالیت باشد. برخورداری از روحیه کار تیمی و توانایی جهت فروش، جمع آوری و چیدمان محصولات برای تصدی این شغل ضروری است. آقایان برای شروع همکاری با این فروشگاه به کارت پایان خدمت نیاز دارند.

9-استخدام کارگر ساده در افق کوروش

فروشگاه زنجیره‌ای افق کوروش به دنبال استخدام کارگر ساده با حقوق ثابت ۱۰ تا ۱۲ میلیون تومان است. فرد مورد نظر باید دارای حداقل مدرک تحصیلی دیپلم بوده و حداکثر ۳۵ ساله باشد. برای آقایان برخورداری از کارت پایان خدمت الزامی است.

10-استخدام ویراستار در هلیدنگ بان

هلدینگ بان که برندهای خیلی سبز و پرتقال زیر مجموعه آن محسوب می‌شود به دنبال ویراستار فنی و ادبی برای استخدام است. وظیفه این فرد، ویراستاری فنی و ادبی و صفحه‌ آرایی و صفحه بندی کتاب‌ها خواهد بود. حقوق این فرد توافقی اعلام شده و باید فارغ التحصیل رشته‌های مرتبط با ریاضی و فیزیک باشد.

انتهای پیام

مرتبط با : اسنپاسنپ فودافق کوروشای استخدامتپسیجاب ویژنجابینجادیجی پیدیجی کالافیلیموکارگزاری مفید
رایانه کمک
اوج آرام
آهن رویال
دادپویان
ایده سبز
آریاپی
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز