گروه فن آوا در فرابورس از تابلوی نارنجی به زرد رسید

فرابورس
ژیوار

نماد معاملاتی گروه فن آوا از تابلوی نارنجی به زرد بازار پایه فرابورس ایران ارتقاء یافت. از مجموعه ۱۲ شرکت ارائه دهنده خدمات پرداخت الکترونیکی(PSP) ایران تنها سه شرکت وابستگی ۱۰۰ درصدی به یک بانک عامل را ندارند که در این بین شرکت فن آواکارت با سهام ۶۰ درصدی گروه فن آوا، تنها مجموعه با سهامدار عمده در حوزه ICT است.

به گزارش کاماپرس، شرکت فن آوا کارت در این حوزه با توجه جدی به نیاز مشتریان و با استفاده از توانمندی ها و قابلیت های موجود در سامانه سوئیچ و پرتال نفیس، استراتژی خود را نفوذ و کسب سهم بازار با استفاده از ظرفیت های بازار سهام داری قرار داده است.

در راستای اجرای دستورالعمل پذیرش، عرضه و نقل و انتقال اوراق بهادار در فرابورس ایران، مصوب مورخه 1388/01/25 هیئت محترم مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار و اصلاحیه های بعدی آن و مصوبه مورخه 1399/06/12 کمیته محترم درج شرکت فرابورس ایران، طبقه بندی شرکت های درج شده در بازار پایه فرابورس ایران در قالب تابلوهای “پایه زرد”، “پایه نارنجی” و “پایه قرمز” صورت گرفت.
بر همین اساس نماد گروه فن آوا با توجه به افشاهای به موقع، شفافیت اطلاعات ارائه شده و همچنین بارگزاری به موقع صورت های مالی و احراز سایر شرایط مورد نیاز، از تابلوی “پایه نارنجی” به “تابلوی پایه” زرد ارتقاء یافت و در این تابلو قابل معامله است. شایان ذکر است زمان توقف و بازگشایی نماد مذکور در تابلوی پایه زرد، متعاقبا توسط مدیریت عملیات بازارهای خارج از بورس فرابورس ایران اطلاع رسانی خواهد شد.

دریان سفر امید

برای دسترسی سریعتر به اخبار مهم  روز، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام

مرتبط با : گروه فن آوا
نهال گشت
تهران آهن
سبیت
روکش مارال
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز