پراید هاچ بک کارکرده در بازار چند؟

پراید کارکرده به علت قیمت مناسب و همچنین ارزان بودن قطعات در بازار خودرو ایران پرطرفدار است، با این وجود پراید هاچ بک در بازار چند؟

به گزارش کاماپرس، قیمت پراید با کاهش قیمت ارز در بازار کاهش یافت و حتی به زیر 100 میلیون تومان رسید، اما همچنان قیمت پراید صفر برای بیشتر مشتری های خودروهای داخلی گران است.

پراید از جمله خودروهایی است که قیمتش برای عموم مردم مهم و شاخص غیررسمی برای گران و یا ارزان بودن کالا در جامعه است، پراید در سه هفته گذشته با افت قیمتی در حدود ۳۰ میلیون تومانی در مدل سایپا ۱۱۱ مواجه بوده است.

در میان خودروهای کارکرده پراید هاچ بک دارای مشتری بیشتری است. در بازار خودروهای کارکرده هم تغییراتی رخ داده و قیمت ها با کاهش مواجه بوده است.

هر چند در حال حاضر نمایشگاه های خودرو به علت محدودیت های کرونایی تعطیل است اما خرید و فروش پراید هاچ بک همچنان بازارش داغ است. بیشتر خرید و فروش ها به صورت آنلاین و از طریق سایت ها و اپلیکیشن ها انجام می شود.

قیمت انواع پراید کارکرده

قیمت آخرین پرایدهای کارکرده دربازار به شرح زیر است؛ پراید 111 مدل سال 1392 با حدود 60 هزار کیلیومتر کارکرد به قیمت 82 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می شود، همچنین پراید هاچ بک (صبا) مدل تولید سال 1386  با کارکرد 220 هزار کیلومتر حدود 53 میلیون تومان به فروش می رسد.

ارزان ترین پراید در بازار پراید صبا با مدل سال 1384 است، این پراید با 260 هزار کارکرد با قمت 24 میلیون تومان در بازار به فروش می رسد.

گران ترین پراید کارکرده در بازار را هم می توان با قیمت 88 میلیون تومان خریداری کرد، این پراید در سال 1397 تولید شده و حدود 80 هزار کیلومتر کارکرد دارد.

در لیست زیر قیمت برخی دیگر از پرایدهای کارکرده را ببینید: