وام 500 میلیون تومانی بانک ملت چه شرایطی دارد؟

بانک ملت به آن دسته از مشتریان خود که کمبود نقدینگی دارند و مایل به دریافت وام هستند در قالب طرح «شایان» تا سقف 500 میلیون تومان وام می‌پردازد.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ وام‌های بانکی، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، به نقل از رده، اشخاصی که مایل به دریافت وام 500 میلیون تومانی بانک ملت هستند، باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده کوتاه مدت عادی افتتاح کنند. ضمنا متقاضیان این تسهیلات باید بین یک تا 12 ماه خواب سپرده داشته باشند. حداقل مبلغ سپرده گذاری برای دریافت وام این طرح به 10 میلیون تومان می‌رسد. سود این وام براساس ضریب برابری تسهیلات و مدت ماندگاری سپرده تعیین می‌شود و حداقل 8 درصد است. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این وام به 60 ماه می‌رسد.

اخبار مرتبط را بخوانید:

با توجه به مبلغ وام، نرخ سود 18 درصدی و حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط 12 میلیون و 696 هزار و 714 تومان است. کل سود تسهیلات، 261 میلیون و 802 هزار و 823 تومان و مجموع رقم وام و سود ان، 763 میلیون و 532 هزار و 823 تومان خواهد بود.

تور کریسمس 2024

بانک ملت چه تعداد خدمات و دستاوردهایی دارد؟

بانک ملت یکی از بانک‌های فعال خصوصی کشور است که انواع خدمات اعم از افتتاح سپرده و موارد مرتبط با آن، تسهیلات و تعهدات ریالی، سپرده‌ها و خدمات ارزی و … را به مشتریان واجد شرایط خود ارائه می‌دهد.

این مجموعه طی سال‌های فعالیت خود توانسته مقام برتر در بین بانک‌های تجاری کشور، گواهینامه کنترل کیفیت از موسسه بین المللی مودی، مقام نخست در بین بانک‌های دولتی در طرح ارزیابی عملکرد و تعیین کارایی بانک‌های دولتی سال 1382، کسب مقام برتر در سال 2000 از سوی موسسه بین المللی دِ بنکر، رتبه ششم صد شرکت برتر سال مالی 1392 و … را به دست آورد.

انتهای پیام

مرتبط با : بانک ملت
خرید هاست لینوکس
علاء الدین تراول
روژاشاپ
وقت سفارت آمریکا
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

1 دیدگاه برای “وام 500 میلیون تومانی بانک ملت چه شرایطی دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *