وام 200 میلیونی بانک کشاورزی چه شرایطی دارد؟

تورهای مسافرتی لحظه آخر

مشتریانی که مایل به دریافت وام قرض الحسنه 200 میلیون تومانی بانک کشاورزی هستند، بهتر است از طرح «احسان» این مجموعه استفاده کنند. افراد به منظور درخواست این تسهیلات باید سپرده قرض الحسنه داشته باشند.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ وام‌های بانکی، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، به نقل از رده، اشخاصی که مایل به دریافت وام طرح احسان هستند باید حداقل یک ماه از خواب سپرده قرض الحسنه آن‌ها گذشته باشد. ضمنا متقاضیان این تسهیلات باید حداقل 100 هزار تومان در حساب خود نگهداری کنند. این تسهیلات قرض الحسنه بوده و به آن سودی تعلق نمی‌گیرد. اما به این وام کارمزد تعلق می‌گیرد و میزان آن نیز چهار درصد است. افرادی که مایل به دریافت این تسهیلات هستند باید ضامن رسمی داشته باشند. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات نیز 36 ماه اعلام شده است. لازم به ذکر است که افراد امکان واگذاری امتیاز این تسهیلات را به خانواده یا پرسنل خود دارند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

با توجه به مبلغ وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط 5 میلیون و 904 هزار و 797 تومان اعلام شده است. کل سود تسهیلات، 12 میلیون و 576 هزار و 692 تومان و مجموع رقم وام و سود آن، 212 میلیون و 647 هزار و 692 تومان خواهد بود.

راز آسمان پایتخت

هدف بانک کشاورزی چیست؟

بانک کشاورزی به عنوان یک مجموعه تخصصی با هدف حمایت از بخش کشاورزی و زیرمجموعه‌های آن در بیست و یکم خردادماه سال 1312 شکل گرفت. این مجموعه تاکنون به منظور حمایت از بخش کشاورزی کشور انواع تسهیلات و خدمات را به کشاورزان واجد شرایط ارائه داده است.

هم اکنون این مجموعه با هزار و 817 شعبه و 50 شعبه خدمات ارزی و بین المللی به مشتریان خود انواع خدمات عمومی، اختصاصی، وام و تسهیلات، تکریم مشتریان و … را ارائه می‌دهد.

انتهای پیام

مرتبط با : بانک کشاورزی
آهن رویال
ایده سبز
رایانه کمک
دادپویان
اوج آرام
آریاپی
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

1 دیدگاه برای “وام 200 میلیونی بانک کشاورزی چه شرایطی دارد؟

  1. یوسف گفته:

    وام‌ نمیدهد‌ بانک‌ کشاورزی‌ من‌ چندین‌ سال‌ دارم‌ مراجعه‌ میکنم‌ و۲روز‌ پیش‌ هم‌ رفتم‌ کارمندای‌ بانک‌ میگویند‌ اوضاع‌ خوب‌ نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز